Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ti mit csináltatok amikor...

Ti mit csináltatok amikor 2001-ben ezen a napon terrortámadás érte Amerikát?

Figyelt kérdés
Én 2. osztályos voltam az általános iskolában és a tanárnő mondta, hogy terrortámadás érte az államokat. De pontosan emlékszem mit csináltam akkor. Szörnyű amit ezek a fanatikus idióta iszlamisták tettek.
2014. szept. 11. 22:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem szelsőjobbosak csak gondolkoznak,nem bégetik vakon az amerika dicseretet..
2014. szept. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
35%
Megbélyegezni valakit könnyebb, mint gondolkodni és a dolgok hátterét kutatni. Egyszerűbb beszopni a média előre legyártott, tartósított konzervkérdéseire a konzervválaszokat, mint kételkedni.
2014. szept. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
71%
Kairóban ültem egy gyros büfében a feleségemmel. Ahogy láttunk a TV-ben ezt, haza is jöttünk és azóta se megyek többé arab országba! Az ilyen embereket, vallás fanatikusokat kell eltüntetni a világból.
2014. szept. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
61%

A Bush-verzió szerint sem kósza turbános vallási fanatikusok voltak, hanem Bin Laden emberei.

Gyerekek, legalább előbb egyeztessétek a sztorikat.

Bár nem lepődök meg, mert annyi baromsággal (értsd: hazugsággal) állt elő az amcsi kormányzat, hogy nem csoda, ha a pórnép már nem tud kiigazodni.



Csak azt nem tudom, vajh miért egy héttel a 9/11 előtt kötöttek irgalmatlan összegű biztosítást az iker tornyokra...

Biztos megálmodták előre...

2014. szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
23%
Engem az győzött meg, amikor láttam egy fényképet egy felmeredő függőleges vasgerenda végéről, amit vágótöltettel vágtak el 45 fokban. Meg a vasgerenda elolvad a 800 fokos tűzben egészen a földszintig? Ugyan már. A pentagonnál meg nem repülő volt, hanem rakéta. Még a repcsimotorok központi titánmagját sem találták meg a tűz után, mert állítólag elolvadt. Az az alkatrész, amit arra terveztek, hogy a motor belsejében 2500 fokon működjön. Meg véletlen összedőlt egy harmadik épület is úgy, hogy még a közelében sem volt semmi esemény? Az egész egy hatalmas átverés volt.
2014. okt. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!