Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A nyugati propaganda ellen...

A nyugati propaganda ellen miért nem szólal fel senki? Miért hisz benne mindenki, hogy csak keleten meg diktatúrákban van propaganda?

Figyelt kérdés

A 80-as évekbeli Amerikai iskolásoknak pl. azt tanították, hogy a Szovjetunió a világ legrosszabb országa. Inkább erős középmezőny volt, főleg megnézve Afrikát, Dél-Ázsiát stb.


Most éppen Putyin a sátán, az elvileg toleráns, gyűlöletbeszéd-ellenes országok mindenféle primitív barbárnak elmondják az oroszokat, megy az uszítás az iszlám ellen, azt próbálják beadni az embereknek, hogy minden muszlim ISIS-tag.



2014. szept. 13. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Hol akarják neked beadni h minden muszlim ISIS tag?he? Mert nem primitívek az oroszok? Ne fordítsd ki a lényeget.
2014. szept. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Nézd kérdező, tudom hogy hányingered van az úgynevezett mai nyugati kultúrától, de attól még nem kell Istenként gondolni szegény oroszokra és arabokra.


Én megértem, hogy neked és a hozzád hasonló keletpártiaknak nem jön be az, ami a Nyugati világban zajlik mostanság főleg a fiataloknál (valószínűleg te is az vagy), mert nekem sem tetszik.

Egyre inkább teret hódít a nagyképű, szájkaratézó SWAG és YOLO életstílus, egyre inkább futtatják a transzvesztitákat és a gender elméletet, egyre több erőszakos bevándorlót engednek be Európába és azt szajkózzák, hogy ez jó és tisztában vagyok vele, hogy ti az ez elleni védekezésül menekültök a Jobbik és Putyin karjaiba, mert nem tetszik nektek a dekadencia és a csillivilli romlottság, ami ebből az egészből sugárzik és amiben élnetek kell.


Egyszerűségre vágytok és ti ezt a keletben látjátok meg, ezért nekik szurkoltok, hogy győzze le a nyugatot. Meg is értem valamilyen szinten, mert ahogy mondtam, nekem sem tetszik a deviancia, de hidd el nekem, hogy keleten egészen más problémák vannak. Primitívség, bunkóság, tahóság, rabszolgameló, alacsony fizetések, kupleráj, gettók, stb.


Csak annyit akarok mondani, hogy nem kötelező imádni azért Y rosszat, mert X rosszat nem szereted. Észre kell venni, hogy egyik sem helyes és ki kellene alakítani egy középmezőnyt.

Ezt szerettem volna, köszönöm, hogy elolvastad.

2014. szept. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Keleti propaganda: az állam megpróbálja a saját hülyeségét lenyomni mindenki torkán. Aki széllel szembe menne, azt minimum kirúgják.

Nyugati propaganda: mindenki azt mondja, amit gondol. Aztán max ha a többieknek ez nagyon nem tetszik, akkor ők is elmondják, hogy mit gondolnak rólad.

Komolyan, nevetséges a nagy nyugati propagandától félni egy olyan országban, ahol kurucinfó meg hasonló oldalak működhetnek. Nem tetszik a melegfelvonulás? Ki lehet menni ordítani és ellentüntetni. Nem tetszik az index vagy mno vagy kuruc? Lehet olvasni a másik oldalt. Ez a vélemény szabadsága, nem az, hogy kizárólag az mondhat bármit, aki tökéletesen egyetért veled.


"Most éppen Putyin a sátán"


He? Szóval ha többségben nem értenek egyet valakinek a külpolitikájával, akkor őt sátánnak állítják be...


"az elvileg toleráns, gyűlöletbeszéd-ellenes országok"


Nem csak elvileg toleráns, és a gyűlöletbeszéd nem azt jelenti, hogy mindenkiről csak csudiszép kedves aranyos cukiságokat lehet mondani és punktum. Lehet kritizálni bárkit bármiért, az nem gyűlöletbeszéd. Nyílt TV adásban olyanokat mondanak, hogy Obama fel akarja lázítani az amerikai négereket a fehérek ellen. De ha valaki a kedvenceidre csúnyát mond, akkor besértődsz? Nem érzed, milyen nevetséges vagy?


"mindenféle primitív barbárnak elmondják az oroszokat"


Vannak akik igen. Mások meg nem. Mindenkinek joga van a véleményéhez.


"azt próbálják beadni az embereknek, hogy minden muszlim ISIS-tag"


Link? Ez egy elég konkrét állítás, kérek egyetlen egy darab esetet, mikor a mainstream médiában egyetlen egy ember akár csak közvetve ilyesmire utalt.

Ja, hogy a több millió híradásból, amit leadtak a nyugati világban a témában ez egyetlen egy alkalommal sem fordult elő?


Szóval te csak ebben az egy mondatban félrereprezentáltál minden Putyin ellenességet, ad hominem letámadtad az egész nyugati civilizációt, általánosítottál és hazudtál. Ha már propagandáról beszélünk...

[link]

[link]

[link]

[link]


És ez csak egy mondat volt.

2014. szept. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, szerintem hagyd a nyugati propagandát, ugyanis a kelet ezt a problémáját játszi könnyedséggel lejátsza a nyugattal. Ha beleszólunk, akkor csak mi járnánk rosszul. Az országnak sem a kelet, sem a nyugat nem tett jót, az egyik így rabolta ki az országot és tette tönkre, a másik úgy. Tehát nem kell velük törődni. Mi magunknak kell ebben az országban rendet teremteni azzal, hogy nem más országokat figyelünk, hanem lépünk, és a sarkunkra állunk végre.


Valamint keleten ugyanúgy megy a propaganda a nyugat ellen, hogy a nyugatiak mind sátánisták, akik ki akarják irtani az emberiséget. Nyilván vannak mindkét táborban eszelősek, és olyanok is, akik normálisak.

2014. szept. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

"mindenféle primitív barbárnak elmondják az oroszokat"


https://www.youtube.com/watch?v=VX7gFl7xnOE


https://www.youtube.com/watch?v=dZTZJ0ybdXE


https://www.youtube.com/watch?v=KlUt2WrMEEQ


De most te ezeket mégis hogy jellemeznéd, ha nem így? :DD

2014. szept. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, egyes magyar pártok is ezt akarják ide. És még ezek a normális konzervatív emberek.
2014. szept. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

"A nyugati propaganda ellen miért nem szólal fel senki?"


Márpedig nem hiszem el, hogy pont te nem ismered a Kurucot és a Hídfőt.

2014. szept. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az túlzás hogy Putyin a sátán, mindenesetre aki szót mer ellene emelni az több év börtönt kap. Még nálunk is mehetnek a tüntetések a kormány ellen, tőlünk nyugatabbra pedig ténylegesen lehet véleményed bármilyen pozícióban. Te hol szeretnél élni? Ahol megmondják mit gondolhatsz?
2014. szept. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát azért szerintem más ha a médium(ok) közvetítenek saját érdekeik szerint propagandát és más ha az állam a vezetőség érdekei alapján.


A 80-as években meg még folyt a hidegháború(majd tanulni fogod) azért mondtak ilyet az amúgy(szerinted) nagyon jó és csodálatos SZU-ra.

2014. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"az amúgy(szerinted) nagyon jó és csodálatos SZU-ra."


A rokonaim a Szovjetunióban éltek (Kárpátalja) azt mondják jobb volt, mint a mai Ukrajna, és azért az sem egy afrikai nyomortelep.

2014. szept. 14. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!