Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Fidesz ezzel "tökön böki"...

A Fidesz ezzel "tökön böki" magát? Vagy, mi lelte, hogy ilyet csinál?

Figyelt kérdés

Az új tanácsadójukról van szó.Lázár János tanácsadója az illető.


Mielőtt antiszemitizmussal vádolna bárki is, hogy egy zsidó embert választanak tanácsadónak, a zsidóság kérdései mellé, hanem a gond ott van, hogy ez az ember Zoltai.

Egykor pufajkás (munkásőr), majd a pufajka után a pénz embere lett, és végül a jelenlegi kormány legtrágárabb ellenzője, bírálója, támadások kiagyalója.

Most meg fogja magát a kormány és azt mondja, ide nekünk a keblünkre ezt a szép embert, és majd adjon jól tanácsokat, hogy mit meg, hogy zsidó ügyekben.


A hitelesség rég elveszett valahol ott, ahol valakinek a fejében ez az ember felmerült mint tanácsadó.

Most ott tartunk, hogy zavartan nézzük mindazt ami a kormány körül történik.

Torkos Matildok, Lovas Istvánok mennek a levesbe, és helyettük jön Zoltai félék serege ?

Mi van, megfordultunk a lovon és a farát nézve haladunk abba az irányba ahonnan majd nem lesz visszaút?


Mi ez a nagy megfelelési kényszer?

A megbékélés fontos, és a keresztyéni alázattal együtt jár a megbocsájtással, de van annak is határa.

Vagy határtalan?



2014. szept. 16. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Hitelesség? Azon nem tudnak rontani!


Fidesz - azt mondják magukról, hogy jobboldali, keresztény, konzervatív párt. Hát amit művelnek az nagyon baloldali.


Kikkel van tele a pártjuk. Volt 3/2-es 3/3 -as ügynökökkel, KISZ-esekkel, stb.


A mai politikában nincs becsület, lehet hogy Zoltai a kormány ellen volt, de ahogy jutott neki is a fazékból, beállt a sorba. Ezért mondom, hogy egy új, fiatalokból álló volt bukott politikusoktól mentes pártnak létre kellene jönnie. Gyurcsány is ezt mondta: "jöjjenek a fiatalok és alapítsanak új pártokat" ez volt az egyetlen értelmes mondata.

2014. szept. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem, hogy a kérdezőnek lényegében mi a problémája?
2014. szept. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy egy olyan ember aki bírálta a fideszt, hogy lehet Lázár tanácsadója. Egyszerű, pénz!
2014. szept. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Hát amit művelnek az nagyon baloldali."


Igen, azért él ilyen jól mindenki Magyarországon és azért ilyen kicsik a társadalmi különbségek, mert a Fidesz baloldali.

2014. szept. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem az, hogy egy olyan ember aki bírálta a fideszt, hogy lehet Lázár tanácsadója. Egyszerű, pénz!"


Nem tudom, hogy ezen miért kell meglepődni.

Ezek a Zoltai félék azokkal vannak, akik többet fizetnek nekik és azokat bírálják, akikre parancsot kapnak a megbízójuktól.

Kérdező, te komolyan azt hiszed, hogy Magyarországon bármiféle ideológia harc folyik a két nagy párt között? Ezek csak azon versengenek, hogy ki bírja jobban elhülyíteni és lenyúlni a népet, a propaganda az csak nektek van, birkáknak. Lázár meg Orbán magasról cseszik rá, hogy neked vagy nekem jó-e.

2014. szept. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor a Fityeszed a Hit Gyülekezetét történelmi egyházzá nyilvánította vagy amikor szobrot kaptak tőle a zsidók, akkor nem jutott picit sem az eszedbe, hogy ezek nem túl keresztyényiek (ez amúgy olyasmi, mint a keresztény?), csak felhasználják a keresztyénységedet, hogy szavazatokat szerezzenek?
2014. szept. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nocsak, sérül a Szent Alaptörvény. :DDD

2014. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!