Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jelenlegi kormánypárt miért...

A jelenlegi kormánypárt miért nem csinál szegregációs iskolákat? Miért ennyire tabu?

Figyelt kérdés

Az ellenzéki pártokról meg nemérdemes szót ejteni ,mert azok még provokálnak is.


Itt a Fidesz.

Elvileg jobboldali , elvileg hazafi , elvileg néppárti.

Mégsem olyan, csak papíron, hisz hagyja, hogy a népe szenvedjen.


Utánanéztem ,régen voltak szegregációs iskolák Magyarországon.


Mit kell ennyire félni az EU-tól meg a jogvédőktől?

Pár napig téma a dolog ,aztán úgyis elfelejtik.

Rikácsolnak egy sort , aztán megunják.Szlovákiában is ez van.



Egy kérdező ,tett fel kérdést, melyben van egy videó,2010-es választás előtt készült, egy interjú Orbán Viktorral.

1:26-tól mondja a lényeget.

Itt mást ígért , változást.

Ekkora hatalommal amekkora van nekik, illene valamit csinálni.



2013. szept. 4. 20:43
 1/6 Salamon Bálint ***** válasza:
62%
Mert a szegregáció célja az elkülönítés nem csak fizikailag, de szellemileg is. Azaz az egyik fél jó iskolát kap és munkahelyhez jut, a másik rossz iskolát kap és munkanélküli lesz. Amennyiben a munkanélküliség gyarapítása a cél, úgy rendben is volna a szegregáció.
2013. szept. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem törvényszerű, hogy minőségbeli eltérés legyen a két iskola között.
2013. szept. 4. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Még a jelenlegi iskolaszámot sem tudják tartani, mégis honnan legyenek új iskolák?
2013. szept. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én már ott elakadtam, hogy:


"Itt a Fidesz."


WTF? Orsós Viktorral az élen... :DDDDDDDDDDD


Ennyire világtalan nem lehetsz. Olyan szocik mint a bal oldal.


Ha én azt mondom, hogy superman vagyok, és le is írom, sőt TV-ben is elmondom, akkor elhiszed?

2013. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

De, nagyon is szükséges lenne.


Aki szorgalmas és van agy kapacitása azt miért húzza vissza aki kevésbé tehetséges vagy szorgalmas.

Ne vicceljünk már!


Nagyon elég volt abból hogy mindig a gyengék meg a gyengék.


Teljesen nevetséges hogy a liberálisok akik az egyén érvényesülésére építenek pártolják ezt az egészet.

Tisztán rügyezik a gondolat végén az ideológia.


Egyszerűen meg kellene érteni.

Ha "nagy agyak" nevelődnek mert nincs lenyesve a szárnyuk, akkor a "kis agyak" is magasabbra repülhetnek.

Ugyanis az egyén lehetőségeinek a kereteit maga a táradalom szabja méretre. Minél magasabb a a "nagy agyak" aránya annál tágabb a keret. Nem a szorgalmas és jó képességűek húzzák magukkal a gyengébbeket, mert ez csak egy városi legenda. Sőt a gyengébben akadályozzák a jobb képességűeket.


Nyilván nem a minőségben nyilvánulna meg a szegregáció hanem a fejlődés minőségében és sebességében.

2013. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Miért nem minőségben?


Mármint, ha van tanár A, akit nem érdekel semmi, bemegy, felolvassa a könyvből az anyagot és utána mindenkit átenged, és van tanár B, aki különórát tart, ösztönzi a gyerekeket és teszem azt doktori fokozata van, miért ne kapjon több fizetést?


A mostani rendszer kicsit olyan, mintha az ácsoknál "A" összehoz egy fiókot nehezen, ami szétesik másnap, "B" pedig egy szekrényt azalatt az idő alatt, és mindketten ugyanannyi pénzt kapnak a munkáért. Mi a fenéért dolgozzon akkor "A" jobban?

2013. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!