Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jobbik gyűlés Dömsödön ahol...

Jobbik gyűlés Dömsödön ahol megtapsoltak egy cigány fiút. Vélemények?

Figyelt kérdés

Mi a lényeg? Egy cigány azt mondja, hogy tisztességesen akar élni, dolgozni. Erre nem az a válasz a jobbikosoktól, hogy "dögölj meg büdös cigány", hanem megtapsolják. Talán ha több kisebbségi is átvenné ezt a stílust életvitelt, akkor nem lenne ellentét.


[link]


idézem az indexes hírt aki ebben a témában tuti nem ferdít:

"Bemutatkozó beszéde végén végre rátér "a cigánykérdésre". Van megoldási javaslata. El kell venni a cigányoktól a segélyt, helyette építhetnének utakat.


A fórum utolsó felszólalója egy húszéves forma fiú. "Az én belátásom szerint én kisebbségi vagyok" - kezdi. "Apám tisztességben felnevelt, dolgozom, 11 hónapja bejelentett állásban. Fiatal gyerek vagyok, aki még nem tudja, hogy mi az élet. Azért is jöttem el erre a gyűlésre, hogy tisztán lássam a dolgokat. Hogy nekünk fiataloknak mit érdemes. Hogy példát mutassunk a fiatalabbaknak, hogy a tízéves lássa, hogy az öt-hat évvel idősebb odamegy és segít. Példát kell mutatni a népnek. Fogjunk össze páran és egységes erővel szüntessük meg ezt az erőszakot." Megtapsolták."


2010. jan. 21. 20:15
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
62%

Győzzön a jobbik

Szebb jövőt

2010. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim válasza:
12%

Takarodjon a Jobbik!

Az összes rasszista

nincs jobb dolgotok mint más embereket gyűlölni? inkább éljétek az életeteket rendesen

2010. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

"Takarodjon a Jobbik!

Az összes rasszista

nincs jobb dolgotok mint más embereket gyűlölni? inkább éljétek az életeteket rendesen"

gratula:D ezt mihez is írtad?

2010. jan. 21. 20:28
 4/45 anonim ***** válasza:
91%

20:27


elolvastad a kérdést??

vagy vakon ezt a szöveget nyomod mindenhol ahol a jobbikról van szó??


-.-

2010. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
79%
Na erről van szó! És mégis sokan azt hiszik hogy rasszisták, csak mert a Fityisz meg a MaSZoP ezzel egyszerűen el tudja ijeszteni tőlük a választókat.
2010. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
35%
Nyilván beépített ember volt a fiú,előre betanult szöveget mondott.A pártok szoktak ilyet csinálni a kampányban.Nem kell mindennek bedőlni!
2010. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
persze, könnyű mindenre bemondani, hogy biztos kamu mint belátni, hogy tévedtetek.
2010. jan. 21. 20:34
 8/45 anonim ***** válasza:
31%
Te nagyon naiv vagy!Vettem már részt több kampányban is,tudom hogy hogyan mennek ezek a dolgok,minden párt alkalmaz álkérdezőket hogy manipulálják a közvéleményt.
2010. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
és az össze szimpatizáns is beszervezett álember volt szerinted?
2010. jan. 21. 20:41
 10/45 anonim ***** válasza:
31%
A lakossági fórumokon a közönség között mindig vannak beépített emberek akik ha kell segítik a kampányolókat.
2010. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!