Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jobbik gyűlés Dömsödön ahol...

Jobbik gyűlés Dömsödön ahol megtapsoltak egy cigány fiút. Vélemények?

Figyelt kérdés

Mi a lényeg? Egy cigány azt mondja, hogy tisztességesen akar élni, dolgozni. Erre nem az a válasz a jobbikosoktól, hogy "dögölj meg büdös cigány", hanem megtapsolják. Talán ha több kisebbségi is átvenné ezt a stílust életvitelt, akkor nem lenne ellentét.


[link]


idézem az indexes hírt aki ebben a témában tuti nem ferdít:

"Bemutatkozó beszéde végén végre rátér "a cigánykérdésre". Van megoldási javaslata. El kell venni a cigányoktól a segélyt, helyette építhetnének utakat.


A fórum utolsó felszólalója egy húszéves forma fiú. "Az én belátásom szerint én kisebbségi vagyok" - kezdi. "Apám tisztességben felnevelt, dolgozom, 11 hónapja bejelentett állásban. Fiatal gyerek vagyok, aki még nem tudja, hogy mi az élet. Azért is jöttem el erre a gyűlésre, hogy tisztán lássam a dolgokat. Hogy nekünk fiataloknak mit érdemes. Hogy példát mutassunk a fiatalabbaknak, hogy a tízéves lássa, hogy az öt-hat évvel idősebb odamegy és segít. Példát kell mutatni a népnek. Fogjunk össze páran és egységes erővel szüntessük meg ezt az erőszakot." Megtapsolták."


2010. jan. 21. 20:15
1 2 3 4 5
 21/45 X. Maté ***** válasza:
23%

[link]


Ezt csak belinkelted, vagy el is olvastad? Hát szánalmas ami ide le van írva... Ja minden a zsidók hibája. :D Oké, hogy mindenkinek vannak előítéletei, de az, hogy egy párt ilyenekről beszéljen:


,,Ifj. Hegedűs lendületesen, átéléssel és fejből szónokolt, ezért csapongó volt. A magyarirtás víziója után a "pereszi országfoglalás" mantráját hozta fel, majd azon dühöngött, hogy miközben a Magyar Gárdát betiltják, az Inkal security létezhet, hogy a zsidók "szarért-hugyért" vásárolhatják fel az országot"


Nekem is vannak előítéleteim, de egy pártot támogassak, ami szerintem csuklás nélkül elkezdené az etnikai "tisztogatást", az agymosást, diktatúra kiépítését. Hát hajrá támogassátok!


Ja és jó lenne, ha elolvasnátok ezt a cikket amit ez az okos ember belinkelt, mert a "magyarírtás"-t is láthatjátok, hogy érti a jobbikos szónok... :S


És nem rasszisták? Nem fért bele sok ember kicsi agyába, hogy szélsőjobb oldali párt? Nem tudom a történelmet mennyire ismeritek, de nézzetek utána, hogy a szélsőjobbos pártoknak milyen módszereik vannak... Jó lesz majd ha puccsot hajtanak végre :)


A történelem sokszor ismétli önmagát!

2010. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
40%

A válasz megírásának időpontja: ma 21:26


Bla,bla,bla...Ha ennyire történelem zseni vagy, nézz utána Károlyi Gyula működésének, bár ő a baloldallal csinálta azt, amit az mszdfideszmdfszdszlmp a jobbik pártal.


Segíttek egy wikipedia idézettel:


"Az 1931-es biatorbágyi vasúti merénylet után a Károlyi-kormány 1931. szeptember 19-én kelt rendeletével elrendelte a statáriumot, korlátozta a gyülekezési jogot, betiltott minden politikai jellegű népgyűlést, felvonulást, körmenetet. A szervezkedő kommunista mozgalom vezetőit (Fürst Sándor, Sallai Imre) elfogták és 1932-ben kivégezték. A szükségállapot azonban nem javított a helyzeten, amellett nem volt olyan tömegmozgalom, amely reális fenyegetést jelenthetett a fennálló rendszerre nézve."


Hmmmmm.

2010. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
87%
Ha szélsőjobboldali párt is, NEKEM nem jelent fenyegetést, mert én becsületes, tisztességesen dolgozó, nem bűnöző, adózó, MAGYAR állampolgár vagyok. Miért kellene tehát félnem a Jobbiktól???
2010. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
67%

Ez annyira megható.

Akkor az itt fórumozó jobbikosok egy jelentős része miért is rasszista? Nem egyszer hallottam már, hogyha a 95% bűnőz, akkor az 5% kit érdekel. Ehhez képest most pont ellent mond nekik a Jobbik.

Vagy kíváncsi lennék a kuruc.info mit szól ehhez a cikkhez, ahol rendszeresen az a koncepció, hogy szegény cigányok genetikailag idióták, és nem képesek másra, mint lopni, rabolni, és gyilkolni.


Ha a Jobbik köreiből 9 rasszista megnyilvánulást, és 1 nem rasszistát hallok, akkor inkább rasszistának fogom titulálni.


Ha ez nekik nem tetszik, akkor szidják a PR-jukat vagy a kuruc.infot! Esetleg az itteni kommentelőiket!

2010. jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
45%

ma 21:44


És Károlyi Gyula idején ki volt a kormányzó? Igen. Az a Horthy, akinek az emlékére a Jobbik nemrég fehér lóval parádézott.


Ebből is látszik, hogy a Jobbiknak az égvilágon semmi baja az elnyomással, a statáriummal, meg a terrorral, kivéve, ha ellenük mer szólni valaki.


Hmmmmmmm.

2010. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
51%

"Miért kellene tehát félnem a Jobbiktól???"


Ne félj, nem várja el tőled senki. Szerencsére elég sokan vannak, akik nem csak a saját bőrükig látnak, hanem embertársaikkal is képesek szolidaritást vállalni, és elítélik az etnikai alapon gyűlölködőket.

2010. jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

"Ha a Jobbik köreiből 9 rasszista megnyilvánulást, és 1 nem rasszistát hallok, akkor inkább rasszistának fogom titulálni."

de amikor valaki azt mondja, hogy a cigányok többsége agresszív akkor őrjöngsz. ugyanúgy általánosítasz mint bárki más.

2010. jan. 21. 22:55
 28/45 A kérdező kommentje:

"Akkor az itt fórumozó jobbikosok egy jelentős része miért is rasszista? Nem egyszer hallottam már, hogyha a 95% bűnőz, akkor az 5% kit érdekel. Ehhez képest most pont ellent mond nekik a Jobbik. "

szánalmas ha egy teljes szavazótábort egy webfórumból akarsz leáltalánosítani. Nagyon sok nem rasszista jobbikos van. És nagyon sok ugyanolyan cigány-zsidó gyűlölő van a többi párt oldalán is, ez nem párttól függ.

2010. jan. 21. 22:57
 29/45 A kérdező kommentje:

"Ne félj, nem várja el tőled senki. Szerencsére elég sokan vannak, akik nem csak a saját bőrükig látnak, hanem embertársaikkal is képesek szolidaritást vállalni, és elítélik az etnikai alapon gyűlölködőket."

Tudod mi ugyanezt tesszük. és ez nem jobbik függő. Gondolunk más emberekre akiknek szar mert a hozzád hasonló emberek szarnak rájuk mert szerintük minden tökéletes. Talán észrevehetnéd, hogy nem etnikumokat gyűlölünk, hanem az etnikumon belüli nagyobb csoportot a sajátos életvitelük miatt.

2010. jan. 21. 22:59
 30/45 anonim ***** válasza:

"a hozzád hasonló emberek szarnak rájuk mert szerintük minden tökéletes"


Hamar ítélsz látatlanban. Számomra csak bűncselekmények léteznek, amiket szigorúan kell(ene) büntetni, és teljesen irreleváns, hogy az elkövető cigány, zsidó, magyar vagy más népcsoporthoz, etnikumhoz tartozik-e.

2010. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!