Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Arra nem gondol a sok mélymagy...

Arra nem gondol a sok mélymagyar Fidesz, KDNP, Jobbik szimpatizáns és politikus, hogy ha most Oroszország, Putyin és Eurázsiai unió mellet tesszük le a voksot, akkor Lengyelek barátságát elveszíthetjük?

Figyelt kérdés

Nem beszélve arról, hogy ezektől is távol kerülünk:

-Euró bevezétése (lásd Litvániai jövőre vezeti be az Eurót) Egy közös valuta stabilizálja és átláthatóbbá teszi egy ország gazdasági és pénzügyi rendszerét, hiszen ha az Európai központi Bank ellenőrizné a kormányunk pénzügyi intézkedéseit, akkor nem lenne lehetőség a mutyizásra.

-Schengent is elveszítenénk, így aki nem akarna rossz és kizsákmányoló magyar munkaerőpiacon dolgozni közmunkásként, az nyugodtan elmehet nyugatra, ahol több pénzt kapna és kevésbé lenne stresszesebb.

-Ráadásul az alternatív környezetbarát energiaforrások helyett, szennyező áramtermelésre is berendezkednénk.


[link] Jó példa erre a Majaki atomhulladék lerakó, amikor is gyakorlatilag folyókba és tavakba tette és teszi a kiégett fütőelemeket. Ezt akarjátok?



2014. okt. 19. 12:49
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
42%

a mélymagyarok eleve nem gondolkodnak.


de a kérdés is halott már, mert kihúztuk a gyufát putyinnál a tankos üggyel, eunál a médiával, usanál a bukottnyugatliberális szöveggel meg korrupcióval. mintha a nyomor enm lenne elég.


és ennek mind a nép issza emg a levét.

5 éve azt hittük hogy gyurcsánybohóc beszólásai az "arab terroristáknak" rossz színben tüntetik fel az országot,

most van egy halom mesemondónk, aki körbeköpködi a világot, már csak épp kína meg india nem orrol ránk.

2014. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

"Greenpeace számomra elég hiteles..."


Lehet,hogy ők hiteles dolgokat írnak, nem tudom mit írnak. Nem kizárt, hogy ők úgy írnak ezekről a dolgokról, hogy meg van hozzájuk a szükséges háttértudásuk,ami sejtésem szerint neked nincs meg.

2014. okt. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Szerinted ha olyan szabályosan előírásokat betartva csinálnak mindent az Oroszok ott Majak környékén, akkor miért állítják meg a Greenpeace aktívistákat és miért büntetik meg őket?
2014. okt. 19. 17:27
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

Én sehol nem írtam, hogy a Majakban mindent szabályosan csinálnának. Köztudott, hogy az a világon a radioaktívan legszennyezettebb terület, ezt nem nagyon lehet vitatni ( én sem kempingeznék ott :D ).


Te írtad, hogy atomerőművek hűtővizét engedik a folyóba, meg a paksi fűtőelemeket simán kidobták az udvarra, holott egyik sem igaz.

2014. okt. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Basszus nézd már meg a videót.....
2014. okt. 19. 17:36
 26/42 anonim ***** válasza:

"Remélem, hogy Orbán rendszere át tud alakulni egy puha diktatúrává, egypártrendszerré, és az országunkat Kínára fogjuk modellezni."


Már beteljesült a vágyad.

2014. okt. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már elég videót a Majakról. Leírom úgy, hogy te is megértsd.


Te atomerőmű hűtővizéről írtál, ott nincs atomerőmű.

Te kiégett fűtőelemekről beszélsz, pedig valójában a kiégett fűtőelemek feldolgozás utáni maradékáról van szó.


Nem tudom, ezen mit nem bírsz megérteni. Lehet, hogy a nol-os videóban is helytelenül fogalmaznak, mert esélyes, hogy a riport anyagánál nem volt lektorálás. De meg kellene értened, hogy az atomerőmű és az atomreaktor nem egymás szinonimái, hogy ugyanez nem áll fenn a nukleáris hulladék és a fűtőelem között.

2014. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
És hazánk árulói meg is jelentek pontozgatni. Remélem négy nap múlva nem lesz képük felvenni a kokárdát.
2014. okt. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
84%

20-as, azzal ugye tisztában vagy, hogy Kína sok szempontból "kannibál" politikát folytat? Lényegében véve a saját jövőjüket élik fel, hozzáteszem most már ők is kezdik ezt belátni szerencsére, de lehet, hogy a baj már megtörtént, majd az idő megválaszolja. Sajnos Kínára a nagy összeomlások jellemzők, és ha egyszer megtörik az állampárt uralma, akkor abba az egész világ beleremeg majd, szóval az utóbbi időben ezért is kezdték el növelni a szociális kiadásokat, illetve enyhíteni egyke politikát, mert már itt-ott kikukucskál a valóság, és rádöbbennek, hogy a fényes jelen után jön a szakadék.

Szóval Isten ments, hogy Magyarország Kínához akarjon hasonlítani.

2014. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Én a Kínai szálba kapcsolódnék :) A 20. nak is vannak helyes meglátásai, kína akkor volt erős mindig is mikor erős központosított hatalom volt. Rengeteget harcoltak saját magukkal és inkább ne legyen demokrácia ha az békét jelent. Tudom nehéz ezt európaiként megérteni de ott nem pár millió emberről beszélünk. Egyszerű példa: egyik városban kitalálják hogy őket nem érdekli a kommunista párt létrehoznak egyet vannak százan. Ha ezt elnézik és elkezd nőni biztos lennének milliók akik csatlakoznak és változtatni akarnak meg megint sokan akik nem. Ez békésen nem történne meg, akkor inkább nem jobb ha elnyomnak 100 embert a milliókért? Ha lassan is de kina is folyamatosan változik és mindenki jobban jár a lassú változásokkal. Tudom nem ez volt a téma, bocsánat.
2014. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!