Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Magyarország elfoglalná...

Ha Magyarország elfoglalná Kárpátalját, akkor Románia és Szlovákia vajon hadba lépne ellenünk Ukrajna oldalán?

Figyelt kérdés
Annyi fantáziálást olvasni mostanában arról hogy Putyin visszaosztja nekünk Kárpátalját, de szerintem ennek beláthatóan kellemetlen következményei lennének, mint azt a kérdésben is megfogalmaztam. A Kis-Antant újraéledne

2014. nov. 3. 22:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Egy gumicsónakban felevez az egész Honvédség a Tiszán, vagy hogy foglaluk el Ukrajnát?
2014. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Románia és Szlovákia is EU tag... Ukrajna nem
2014. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Ma este is az üveg fenekére néztél? Minden nap ugyanazt megkérdezed? Most komolyan?
2014. nov. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Szeressük egymást ***** válasza:
53%
Gondolom sok turbó-bamba-magyarkodó oldalt nézegetsz, azért olvasol sokat ilyeneket. Inkább foglalkozz hasznos dolgokkal.
2014. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%

Orbán visszautasította, amikor felajánlották nekünk Kárpátalját...

Hát ennyire nemzethy ez a kormány.


Nem lépne hadba, NATO tagok vagyunk, Ukrajna nem az.

ENSZ fellépés lehetséges.

2014. nov. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%

Mi nyilván nem foglalnánk el Kárpátalját, mert nincs mivel. Legfeljebb az oroszok leosztanák nekünk, ahogy te is mondod. Ekkor viszont a többi ország reakciója sem tőlünk függ, hanem az oroszoktól.

Mindenesetre búcsút inthetnénk az EU-, és alighanem a NATO-tagságunknak is, ami hosszú távon szinte biztosan orosz megszállást jelentene Kárpátaljástul, mindenestül.

2014. nov. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%

Hát, amilyen labilis a világpolitikai helyzet, én nem tennék senkire!

Remélem: BORUL A BILI!

Ráférne a térségre!!!

2014. nov. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
amúgy meg Mi senkit se tudunk ELFOGLALNI meg megszállni stb.. mivel mi csak egy jelentéktelen védekező katonai erővel bírunk, (FIZIKA) amúgy meg senkit sem akarunk megtámadni, (POLITIKA) és minket mindenki szeret!
2014. nov. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nem. Szlovákia és Románia kicsi, gyenge ország, megvárnák, hogy mit mond nekik Amerika és az EU.


Valószínűleg összeülne az ENSZ és az EU, NATO megtárgyalandó a válságot. Felszólítanák Magyarországot, hogy azonnal vonuljon vissza a határai mögé. Ha ezt nem teszi, erős nyomás alá helyeznék, szankciókat vezetnének be, de azonnal szerintem nem támadnának meg minket, mivel Magyarország mégiscsak NATO-EU tagállam.

Azonban ha ez hatástalan, Magyarország nem vonul vissza, az ENSZ BT és az EU támogatásával pár hét múlva felállna egy USA vezette nemzetközi koalíció és megindulna a katonai támadás Magyarország ellen. A hadműveletekben szerintem Szlovákia és Románia közvetlenül nem venne részt, de támogatnák, átengednék a területüket, valószínűleg rajtuk keresztül szállna meg minket a nemzetközi koalíciós erő.

2014. nov. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Ez az a kérdés ami minden héten előkerül 3 szor. :D
2014. nov. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!