Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek az új World Trade...

Szerintetek az új World Trade Centert is fel fogják robbantani?

Figyelt kérdés
Nem túl 'kínálkozó' az új épület egy hasonló támadásra? Ha egyszer sikerült, miért ne sikerülne mégegyszer? Főleg hogy most megint elemében van az iszlám.
2014. nov. 16. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Az iszlám terroristák már rég nem robbantottak fel semmit a nyugati országokba. Szerintem nem.
2014. nov. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ma már sokkal nehezebb lenne szervezni egy ilyen támadást.


A 9/11 pont azért volt hihetetlen, mert addig az USA és a nyugati világ érinthetetlennek tűnt, az emberek a támadás után értették meg hogy még New York-ban is megtörténhet az ilyesmi..


Ha repültél 2001 előtt akkor te is tudod hogy ég és föld a különbség. Régen aktatáskával a kezedben felsétálhattál, ma kidobják a fogkrémet meg a körömcsipeszt is. Az elmúlt 13 évben az internet és a mobil eszközök miatt mindenki követhető, szerintem az amerikaiak azt is egész nap követik akitől egyszer banánt vett egy terrorista, rettegnek hogy még egy ilyen komoly támadás lesz.

2014. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ma már szinte lehetetlen az USAban egy ilyet végrehajtani.


Mindenen rajta vannak ami gyanús.

2014. nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te nagyon nem vagy tisztában a dolgokkal kérdező. Nem felrobbantották, hanem belerepültek az eltérített repülőgépekkel.
2014. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocs. Azt hittem már mindenki tudja miről van szó. Különben köszönöm a válaszokat, megnyugtató. Bár nekem még mindig hihetetlen, hogy a 21. szózadban ilyen történhet.
2014. nov. 16. 20:56
 6/8 A kérdező kommentje:
*században
2014. nov. 16. 20:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebbe az új csodapalotába egy tengeralattjáró fog becsapódni.
2014. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Hát ha az USA el akarja kezdeni a második terrorellenes világháborút, akkor igen.
2014. nov. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!