Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Európai Egyeszült Államokat...

Az Európai Egyeszült Államokat létre fogja hozni a háttérhatalom?

Figyelt kérdés

Van esély rá, hogy a háttérhatalom ezt megtegye, így elpusztítva a nemzeteket?

Ezt hagynátok?



2014. nov. 28. 08:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

Mivel a háttérhatalom csak fantázia, nem fogja létre hozni.

Európában megfelel az Unió is.

2014. nov. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
5%
Hát persze, kéjes örömmel fogom nézni ahogy varázsütésre egy masszába olvad össze az összes európai nemzet, mindenki egy nyelvet fog beszélni (valószínűleg románul), egyenruhákban fogunk járni, egyforma színű lesz a bőrünk, stb. Főleg a britek és a franciák akik ezt leginkább szeretnék, ha rajtuk múlna, már ma kiirtanák a nemzeteket gyökerestül.
2014. nov. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Nem letezik semmifele hatterhatalom, tehat eleve nem tehet semmit.


Hogy letre fog-e jonni az USE, azt nem tudom, remelem hogy igen, mert ha nem jon letre, az EUnak hosszu tavon harangoztak.


Ettol meg a nemzetek nem fognak megszunni, ez egy teljesen hibas feltetelezes.

2014. nov. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Én azt nem értem, hogy miért pusztulnának el a nemzetek egy Európai Egyesült Államok esetében.

Az Amerikai Egyesült Államok is létezik már lassan 250 éve és mégis van náluk még mindig Nevada, Georgia, New York, Minnesota állam, tehát megmaradtak azok is különálló államnak annak ellenére, hogy azonos nyelvet beszélnek, közös a múltjuk, stb.

Az Egyesült Királyság is már mióta megvan? 700 éve bekebelezték a skótokat az angolok, de még mindig vannak skótok, nem haltak ki. Az íreknél is ott voltak vagy 400-500 évig és még mindig vannak írek, ők nem szűntek meg, mint nemzet.

Sőt, az európai történelem során rengetegszer volt már olyan, hogy egy másik nemzet bekebelezett egy nemzetet és megmaradt az adott nemzet még évszázadokon keresztül is. Gondoljunk csak az Osztrák-Magyar Monarchiára vagy Oroszországra. Lengyelországot hányszor számolták fel? És mégis megmaradtak a lengyelek is.


Akkor miről van szó? Miért tűnnének el a nemzetek egy EEÁ esetében, ami ráadásul nem is egy hódító ország, hanem egy országok feletti államszövetség?

2014. nov. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Igen, már idén decemberben. Azt hallottam, hogy a közös nyelv a cigány lesz, és vezető politikus csak zsidó lehet.


Egyébként viccet félretéve, ezzel nekem nem lenne annyi bajom. Hatékonyabbá válna Európa vezetése és végre nem álszent, korrupt majmok irányítanák a középkor felé az országunkat. Szerintem egy átlagos brüsszeli hivatalnok jobb vezető lenne a mostani kontraszelektált garnitúránál. Az emberek meg semmit nem vennének észre, csak hogy nő a jólét és nem mindenki a naponta bevezetett új adókról pampog.

2014. nov. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%

Nem jön létre.

Sok ország már a jelenlegi kapcsolatot is szorosnak érzi.


Az EU-t vissza kellene alakítani egy gazdasági unióvá.Pénzügyi, gazdasági téren legyen jogharmonizáció.


De, egyéb téren nincs szükség harmonizációra meg szabványosításra.


Ha Magyarország halálbüntetést akar bevezetni például, akkor ne legyen semmiféle sóhivatal, ami megmondja, hogy nem teheti meg.

2014. nov. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
41%

"Az EU-t vissza kellene alakítani egy gazdasági unióvá."


Nem letezik gazdasagi unio politikai-ertekrendi unio nelkul.

2014. nov. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
5%
Elég nagy rá az esély. Egyébként a háttérhatalom egy létező dolog csak olvass utána. Keveset tudunk róla mivel övék a média és azt hallodamit akarnak hogy hallj. Olvasd el a kedves világpolgár kezdetű üzenetet a neten. Amúgy nagyon nem lenne jó egy idő után elveszne a nemzeti öntudat ahogy elveszett az az előttem válaszoló esetében is aki nem tartja semmire a magyar embereket. Gondolj csak bele milyen lenne ha igazából sehova nem tartozol. Az únió is ezért van és sokan ezért nem léptek még be akik megtehetnék. Nem lenne érdekképviselet az átlag ember számára egy szűk kör döntené el hogy mi legyen. Egyébként nincs mit tenni amíg az emberek így gondolkoznak hogy szidjuk a fideszt meg orbánt miközben eddig jó dolgokat csináltak csak sajnos sokan nem nézik a híreket csak mondják amit hallanak a baloldali médiából.Illetve hogy milyen rossz magyarország meg ilyenek és sajnos ezzel a pesszimista hozzáállással nem lehet országot építeni. Egyébként ti komolyan mszp vagy lmp vagy jobbikos kormányt akartok? Csak nézzük meg az elmúlt évet és akinek egy kis esze van rájön hogy magyarország jó úton halad növekszik a GDP és egyre jobb az élet. De persze hozzuk vissza a kommunizmust ami tönkretette 3 generáció életét...
2014. nov. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Az 5. válaszolóra céloztam
2014. nov. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
Eu nak nevezik és Markel már bejelentette hogy ez a terv. Aztán jöhet a többi kontinens afrikai unió stb. utána meg valami indok hogy egybeolvasszák és kész a megdönthetetlen diktatúra ala orwell.
2014. nov. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!