Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha bevándorló lennél te is...

Ha bevándorló lennél te is látnád a bajt európába? Te se ide vándorólnál be?

Figyelt kérdés
[link]
2014. dec. 1. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell bevándorlás.

Menjenek el a nők szülni és akkor lesz minőségi munkaerő meg versenyképesség.

2014. dec. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

A bevándorló vagyok, látom a problémákat. Csak az a helyzet, hogy így is milliószor jobb, mint otthon...

Ha meg találok jobbat megyek tovább innen is, ennyi.

2014. dec. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Igen.

Külföldi bevándorlóknak az USA szerintem is vonzóbb, mint az EU. Eleve bevándorló-ország, könnyebb lehet a beilleszkedés. A világban általában angolul tanulnak, a nemzetközi tudományos világnak is egyre inkább ez a nyelve, így a legtöbben elsősorban angol nyelvű országba mennének (USA, Anglia, Ausztrália). Az USA, Ausztrália gazdasági kilátásai is kedvezőbbek, mint az EU-ban.


Nyugat-Afrikában a nyelvi, kulturális, családi kapcsolatok miatt Franciaország, Belgium lehet a legvonzóbb bevándorlási célpont, de onnan meg nem igazán a képzett munkaerő beáramlása a jellemző.


Dél-Amerikából a 90-es, 2000-es években sokan érkeztek Spanyolországba és Portugáliába is, de ma már ezek egyáltalán nem vonzóak a nagy a munkanélküliség miatt, míg Dél-Amerikában fellendülés van, így megfordult az irány és inkább a portugálok, spanyolok mennek oda munkát vállalni.

2014. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5%
Helyesírás 0:)
2014. dec. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Ha muszlim bevándorló lennék, akkor igen, én is jönnek Európába, hisz a dzsihád és az Iszlám Állam utasít Európa támadására, iszlamizálására.
2014. dec. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!