Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Azért nem robbant ki, III....

Azért nem robbant ki, III. -VH- mert még nincs meg az egyértelmű elhatárolódás mindenkinél?

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ennél értelmetlenebb kérdést is rég láttam már itt...
2014. dec. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Amcsik minősíthetetlen...tizenéves utcagyerek ölni akar videó játék helyett..miközben a 200 Kg-os még csipszet töm az arcába, másik lövi a plafont sörétessel hevületében, de IQ 80, nembaj, gyerek majd mindent lát és ismétel!

Másnap a suliban!

-

EU: trendi homoszexuális, pávián, mindent lehet..NONE!

Néger és cigány, afró mukik jobban megbecsültek mint mi?

-

SÉRÜLT+!

KÁTRÁNYOS helyzetű!

ELÉG VOLT!

-

Aki csinál valamit az USA-ban vagy az EU-ban az Mi vagyunk..

!!!

2014. dec. 3. 23:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egyenlőre a második elég szépen elcseszte európát adóssággal a harmadikra így nem volt szükség. Ha gazdasági szankciókkal tönkre tudják tenni a független országokat akkor nem lesz harmadik.
2014. dec. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés. :DDD
2014. dec. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez baromság.


Konkrét magyarázat nincs erre mert nagyon érik egy nagyobb fajta háború akár egy világméretű is, de egyenlőre mindenki azon van hogy ezt elkerüljék, mert ugye ha kirobbanna egy világméretű háború egyből minden ország akinek van atombombája azt venné elő és akkor a földnek rövid időn belül annyi. Persze oké mindenki nagy hatalom akar lenni, csak itt most jelen esetben a gazdasági ügyekkel támadják egymást, mert ez egy elég hatékony módja hogy egyik ország kicsinálja a másikat.

2014. dec. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Magát a kérdést sem nagyon értem,pedig szövegértelmezésből mindig is ötös voltam erős gimnáziumban is. Szóval összességében arra akarsz kitérni,hogy a világ rossz irány felé halad? Voltak ennél sokkal sötétebb korszakai is az emberiségnek.

Mi bajod a homoszexuálisokkal? El vannak fogadva a kulturáltabb országokban,ennyi. A bevándorlással én sem értek egyet,legalábbis nem ebben a formájában.


A III. világháborút pedig felejtsd el,a mai gazdasági rendszerben az az ország megy a legelősször tönkre,amelyik kirobbantotta. Ezt egyik nagyhatalom sem akarja megkockáztatni,valamint elég sokat tanultak az első kettőből,plusszban a mai világban a legtöbb ember nem akar háborúzni. Egyszerűen nem erre lettünk már nevelve. Hozzáteszem nagyon helyesen.

2014. dec. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-osnak:

A következő háborús előkészület zajlik!

Én azokat a határokat szeretném vizualizálni, hol tervezhető ez a vonal!

Több kultúra is ütközik !

És ebben mind benne van az amit felsoroltam! Bőven!

2014. dec. 4. 00:35
 8/9 anonim ***** válasza:

"Én azokat a határokat szeretném vizualizálni, hol tervezhető ez a vonal! "


Majd ha eljön egy ilyen konfliktus,ami szerintem úgy kb 50 év múlva lesz az ivóvíz miatt,akkor majd tervezgetheted. Addig nem kell.

Sőt,ha addig feltalálják az olcsó megoldást a tengervíz ivóvízzé alakítására,akkor meg mégtöbb idő múlva lesz csak. Addig felesleges háborúkkal riogatni,itt nem lesz háború már nagyon a közel-kelet,és a Afrika kivételével. Azok majd háborúzgatnak az országhatáraikon belül,pont úgy mint eddig. Az orosz-ukrán konfliktus is meg fog oldódni.

2014. dec. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a III vh már folyik 2001 szeptember 12 óta.


Ennek a háborúnak a célja az amerikai hegemónia globális megszilárdítása.

Ha kétségeid vannak, olvasd el az "Új Amerikai Évszázad Project" című munkát. Népszerűbb nevén a neokonzervatív Mein Kampf.

2014. dec. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!