Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy az USA nyíltan igyekszik lejáratni Magyarországot?

Figyelt kérdés
Nyilván az USA érdekeket jobban kiszolgáló kormányt szeretnének hatalomra juttatni.

2014. dec. 6. 12:22
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

#10


Közvetett internet adóról van szó!


Azaz olyan távközlési kategóriába sorolnák át az internetet hogy a kategóriának megfelelően adózni kellene.

2014. dec. 6. 12:51
 12/33 A kérdező kommentje:

#11


Ja mert hogy ha sávszélesség és nem adatforgalom után kell fizetni akkor ég és föld. Mint hogy itt sem lett volna sokkal magasabb az adó az abszolút 16%nál. Egyszerűen csak kedvezni akartak azoknak akik nem használják sokat a netet.


"Jah. És ott már elég régóta tervezgetik ezt. Nem egyik napról a másikra bukkan elő, úgy hogy az idióta kormány senkivel sem beszél a tervezet készítése előtt.... "



Ez semmit nem változtat a lényegen.


De még mielőtt félreértené valaki én sem vagyok az internet adó mellett és a téma is egészen más nézőpontból jött elő!

2014. dec. 6. 12:56
 13/33 anonim ***** válasza:
75%

Igazából nekem már egy német ismerősöm úgy egy éve is mondta, hogy Magyarországon neonácik masíroznak és Orbán egy fasiszta.


Én akkor röhögtem rajta, de most már kicsit máshogy áll a szám, de még mindig nem masírozik senki az utcákon.

2014. dec. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
65%
Ki nem xarja le az Usa-t. Nyugodtan ki is tilthatnának az utolsó hely lenne ahova elvágynék.
2014. dec. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Nincs is törvényesen Magyarország.

https://www.youtube.com/watch?v=LpHA1SyAef8

2014. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

"Ja mert hogy ha sávszélesség és nem adatforgalom után kell fizetni akkor ég és föld."


Igen, az bizony ég és föld.

Irdatlan nagy különbséget jelent, hogy egyszer fizetsz-e ki egy díjat (ami így is kevesebb, mint nálunk), vagy folyamatosan minél többet használod, annál többet fizetsz.

2014. dec. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Mivel a háttérhatalom nem tudja kiiktatni a Fideszt (mivel tudják hogy ezzel a Jobbikot juttatnák hatalomra), ezért nem marad nekik más, mint a kormány mocskolása!
2014. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
(Egy Jobbik szavazó)
2014. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Lefingom az usát, egy a magyar emberek érdekeket jobban kiszolgáló kormányt szeretnék hatalomra juttatni, aki nem nyaldossa az usa seggét.
2014. dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
48%

"Obama éppen a napokban jelentette be hogy tervezi az internet adó bevezetését! :DDDDD "


Obama nem mondott ilyet, már megint hazudsz.

2014. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!