Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A kínaiak miért szeretik...

A kínaiak miért szeretik ennyire Magyarországot, a magyarokat?

Figyelt kérdés

Magyarországon élő kínaiakkal is beszélgettem, mindegyikük azt mondta, hogy igen szeretnek itt.

De az interneten is ismerek párat, ők is hallottak sokat Magyarországról.


Meg a politika terén is, a kínai-magyar kapcsolatok is egyre jobbak.



2014. szept. 5. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Mert sok a szegény és csak kínai ruhaboltokban vásárolnak :). Egyébként nem tudom,de tényleg sok a kínai.
2014. szept. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy amolyan átmenet miatt kedvelhetik: Ez a hely nekik lazább, mint Kína, de nem olyan szabadjára eresztett, mint a nyugat, így kényelmes nekik.
2014. szept. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Mert mind többet keres nálunk,mint mi átlag Magyarok.
2014. szept. 6. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten a Kínaiak rokonai genetikai szempontból a magyaroknak, de a Kínában élő ujgurok, mongolok és tibetiek bizonyítottan más szempontokból is nem csak genetikailag(kultúra, nyelv, stb.).
2014. szept. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Neked lehet hogy rokonaid, de az én esetemben például eléggé nyilvánvaló hogy igen igen távoli genetikai rokonok lehetünk maximum. Ettől függetlenül, én is bírom a kínaiakat, nem akarják levágni a fejem, nem akarják kalifátussá tenni Európát, sőt tanulni és dolgozni is tudnak. Ha naygon ujjat húzol velük, előfordulhat hogy keményebben odab*sznak, de sosem avatkoznak bele a dolgaidba vagy követelőznek. Ami messze több, mint amit a legtöbb magyarról elmondhatunk.


Ja igen, tudják mi az üzlet, és nem kell tüttyögni velük nagy udvariaskodva-önérzeteskedve-moralizálgatva.

2014. nov. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!