Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugat-Európában mi ez az új...

Nyugat-Európában mi ez az új autóellenes dili?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben egyre több az ilyen hír.


[link]


[link]


Fogalmam sincs honnan jöhetnek ezek a "grandiózus" ötletek, ami még furcsább, hogy ezek szerint a lakosság is nyitott rá.


Tiltsuk be az autózást!

Ennyi erővel a szekereket meg hintókat is visszahozhatnánk.Sokaknak lehet még tetszene is.


A francia dízelellenesség megint megdöbbentő.

Dobjunk ki az ablakon 100 évnyi dízelmotor fejlesztést.


Akinek volt vagy van dízelautója, az tudja, hogy milyen jók.

Én magam is egy 7 éves, 170 lóerős német common rail dízelt használok.Én nagyon megvagyok vele elégedve.

Egy gázfröccs és húz rendesen, közben alig kortyolgat valamit.



2014. dec. 7. 21:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Azt megértem, hogy a régi dízelekkel akarnak valamit kezdeni, azok úgy füstölnek, mint egy gyárkémény.


De, az én CR dízelemnek alacsony a károsanyag-kibocsátása.Nem is füstöl.


Másfelől, egy gépkocsi a férfinek olyan, mint egy nőnek a ridikül.

Kifejezi az egyéniséget is.

2014. dec. 8. 11:40
 12/12 anonim ***** válasza:
72%

#11: "Másfelől, egy gépkocsi a férfinek olyan, mint egy nőnek a ridikül. Kifejezi az egyéniséget is."


Kérdező, beszéltél valaha is bárki olyannal aki Párizsban vagy Londonban lakik? Mert én igen és a többségük magasról tesz az autókra, aki fiatal a belvárosban lakik, az is csak amolyan "bumper car"-nak becézett ócska kiskocsit tart végső esetre, mert amúgy mindehova tömegközlekedéssel vagy taxival járnak. Kocsival kérkedni eléggé provincionális dolognak számít arrafelé...

2014. dec. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!