Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akkor most tényleg lessz 3....

Akkor most tényleg lessz 3. világháború? (Bekell spájzolni? )

Figyelt kérdés
jólenne ha szakértők válaszolnának a jelenlegi helyzetről,mert én készenállok akármire csak feleslegesen nemakarom leégetni magam... és ha eljön az idő akkor mit kell cselekedni? ugyanúgy mint a nagyszüleink a 2. világháborúban? vagy most teljesen másként folyna le egy ilyen háború? korrekt válaszokat légyszíves,mert korrekt kérdés!
2014. dec. 11. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok szakértő (és szerintem a gyk-n nincsenek is ilyen szakértők), úgy gondolom, hogy nem lesz VH. Az európaiakkal nem is nagyon lehet világháborút vívni. Melyik európai civil hagyná ott a kényelmes életét, és menne a frontra, hogy verekedjen egy olyan háborúban, ahol esetleg megölhetik? Szerintem nem sok.
2014. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondott olyat valaki hogy nem lesz, elmarad?
2014. dec. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha békét akarsz készülj a háborúra.
2014. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Néha látok valami amerikai sorozatot egyik csatornán, ahol olyan családokat mutatnak, amelyek a világvégére, atomtámadásra, meg mindenféle világégésre készülnek. Egész divat már ez ott. Különböző pincéket, bunkereket építenek és halmozzák tudatosan a tartós cuccokat.

Na most ebben csak az a bibi, hogy bármi lesz is netán, valamelyik észlény leejt egy atom, vagy hidrogén bombát, és akkor tök mindegy, mit és mennyit halmoztál fel.

Éld az életedet és örülj minden napnak!

2014. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Már nagyon érdekel engem, hogy honnan szeditek minden nap ezt a baromságot.

Van valami külön oldal, ahol minden nap 3. világháború lesz?

2014. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

"Néha látok valami amerikai sorozatot egyik csatornán, ahol olyan családokat mutatnak, amelyek a világvégére, atomtámadásra, meg mindenféle világégésre készülnek. Egész divat már ez ott. Különböző pincéket, bunkereket építenek és halmozzák tudatosan a tartós cuccokat."


Várjál, én most nézem a Tremors - ahová lépek, ott szörny terem részeit és abban is van egy beteg, militarista faszi, aki 3. világháborúra készül és van neki 10 évnyi kajája és vize a földalatti bunkerben meg minden.

Pedig azok a filmek még a 90-es évek elején készültek. Elég későn érti ide a divat. :D

2014. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz világháború.

Hé várjunk csak, 1939-ben is ezt szajkózták...

2014. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd lesz.
2014. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kb a 80-as évek közepéig elég nagy volt a para (főleg az USA-ban és Nyugat-Európában) hogy ki fog törni a világháború. És eszébe sem volt senkinek kirobbantani, pedig akkoriban jóval több csatlósa volt a Szovjetuniónak, tehát kiegyenlítettebbek voltak az erőviszonyok. Most Oroszország jóval gyengébb poziciókkal rendelkezik, tudják azt jól hogy egy világháborúhoz kevesek ők, legfeljebb a saját posztszovjet szemétdombjukon kukorékolhatnak, azt megengedi nekik a NATO.
2014. dec. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis esze a vezetőknek nem pusztítják ki a Földet.
2014. dec. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!