Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Megint manipulálják az időjárá...

Megint manipulálják az időjárást vagy mi?

Figyelt kérdés
2014. dec. 20. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ja. telenyomták ópiátokkal szegény Dezső bácsit, szóval már nem fáj a dereka és nem tudja megjósolni a derékfájás nélkül, hogy mikor fog esni. Természetesen a szemét CIA meg Moszad ügynökök keze van a dologban. Seih geil!
2014. dec. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Igen, a háttérhatalom. Megmondta szaniszló, vona, molnár f árpád, mindenki aki számít.
2014. dec. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A hókotró üzemeltetők és javítók ellen van az egész.
2014. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaja az amcsik csinálják a jó időt a HAARP antennákkal, hogy minél többen jelen legyenek a tüntetéseken.
2014. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet azt belátni, hogy az emberi szennyezés okozza a problémákat. Miért kell manipulálásra gondolni? Évtizedek óra sikoltozzák a környezetvédők, hogy egyre furcsább lesz az időjárásunk, mert szép lassan tönkretesszük a Földet.Hihetetlen számomra, hogy ilyen emberek vannak.
2014. dec. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó, az emberi tevékenység csak egy kis részét teszi ki a környezetváltozásnak. Igazából az időjárás és a környezet saját maga változik. Mindig vannak felmelegedések, lehűlések. Voltak jégkorszakok, meg voltak olyan melegek, hogy kontinens méretű jegek olvadtak el. Ebben semmi különös nincs. Az emberi tevékenység inkább az ózon-pajzsra van kártékony hatással, ami ugye a Napból érkező sugarak miatt káros vagy veszélyes.

Mi most épp egy felmelegedéses ciklusban vagyunk. Lehet 100 vagy 500, vagy több ezer év múlva meg ismét egy jégkorszak jön.

2014. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ja ugyanezt mondta a csávesz a holnaputánba és lám napok után beteljesedett!
2014. dec. 20. 22:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, csak a Holnaputánban leírtak lehetetlen, hogy bekövetkezzenek.
2014. dec. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ezt csak így senki se tudja megmondani, az összes választ adó emberke, tőlem fentebbre valószínűleg fogalma sincs, hogy miről beszél. Csak hadovál valamit, mert jól esik neki, vagy épp gúnyt űz a kérdésedből, mert hát, ő tudja, hogy ez csak vicc. Én nem is írok semmit, mindenki nézzen utána saját maga, én eleget olvastam és kerestem, hogy odajussak, hogy leszarom magasról az egészet, ha holnap ezer atombomba robban se fog érdekelni. Én addig is boldog vagyok és élem az életem. Ti is tegyétek ezt. Üdv!
2015. jan. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!