Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kína olyan kis csendes....

Kína olyan kis csendes. Szerintetek mikor kezdi el az ŐT megillető NAGYHATALMI politikát megmondani?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 23:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
45%
Már a kérdésed állításaiból süt a tudatlanság. Mellesleg magának a kérdésnek sincs értelme...
2015. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

A távol-keleti országoknak más a mentalitása.

Ott nem divatos világcsendőrként hőzöngeni.


Kína nagyhatalmi politikáját nem is fogjuk úgy érzékelni, mint Amerikáét, Kína egy más kultúra.

2015. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a naiv válaszotok csak még inkább félelmet keltett bennem!
2015. jan. 1. 23:38
 4/25 A kérdező kommentje:

#1 válaszoló,

Ha én tudatlan vagyok akkor te egy agyhalott!

Nem fogok ficsúrokkal egy tini párbajt vívni!

2015. jan. 1. 23:42
 5/25 anonim ***** válasza:
63%

A kérdés jó.


Viszont a hatalomnak nem a GDP az egyetlen fokmérője és a többiben Kína még messze alul marad az USA színvonalán.


Kína jelenleg kivár. Ha kellőképpen megerősödik komoly területi követelésekkel fog előállni Szibériában és az Ázsiai óceán térségében. Várhatóan gazdasági hódításait is keményebbre fogja majd.


(Nem én találtam ki. Szakértők mondják)

2015. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
43%
?????????????????????
2015. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
14%
Kína kb. 30 év múlva . Csak akkor fog Nagyhatalmi politikát folytatni ha erősebb lesz mind az oroszok haderőbe ! ( azért oroszok mert ő hozzájuk a legközelebbi nagyhatalom az oroszok ) Mert ha most jelen helyzetben elkezdené a nagyhatalmi politikáját az oroszok meg az Amerikaiak oda tudnának jó erősen csapni neki ...
2015. jan. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
27%
Vagyis nem vagyok biztos hogy 30 év mulva neki mer e menni az oroszoknak mert azok van a legnagyobb atom arzenáljuk ! Szerintem inkább szegényebb ázsiai országoknak fog neki menni ! Meg ott van a meleg afrika minek nekik a fagyos orosz terület ....
2015. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Ja meg ha Kína annyira erős lesz akkor az Amerikaiak meg az oroszok szét verik és felosszák egymást közt ! Ugy mint a német birodalmat , Hitler hadserege volt a legerősebb ... de 2 erőssel nem birt el !
2015. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Jesszusom, ne a tizenéves könyvekből gondoljatok!

Kína MA az USA GDP felé került!

Önálló holdrakétát küld, aminek az elsődleges feladata az USA Holdra szállásainak az ELLENŐRZÉSE!

2015. jan. 2. 00:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!