Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nicolas Sárközy újra elnök...

Bob76xd kérdése:

Nicolas Sárközy újra elnök lesz Franciaországban?

Figyelt kérdés
Én csak annyit tudok hogy Sárközy újra indul a választáson, ha ő nyeri meg a választást, akkor a franciák csalódni fognak és tüntetni fognak Sárközy ellen. Szerintetek Sárközy újra megnyeri a választást Franciaországban ?
2015. jan. 8. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Van esély rá, ugyanis a mostani államfő (Hollande) nagyon népszerűtlen hazájában, pláne a tegnapi eset után. 2017-ben lesz választás Franciaországban és az sem kizárt, hogy még a 2. fordulóba se fog bejutni! A 2. fordulóban a Nemzeti Front vezére Marine-Le Pen és Sárkozy fog majd bejutni (ha indul) és sztem Sarko fog győzni, mert a "demokraták" rá fognak szavazni (volt már ilyen eset 2002-ben, nézz utána ennek)!
2015. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Le Penék tutira indulnak,és már most nagyon erősek.

A szélsőjobboldal elég erősnek mondható Franciaországban,és az ilyen esetektől mégjobban erősödnek,még akkoris,ha nem kovácsolnak ebből politikai előnyt.

Az biztos,hogy szoros lesz a 2017-es választás a franciáknál,vagy a jobboldal,vagy a szélsőjobboldal győz.

A kettő között annyi a különbség ,hogy a szélsőjobb kilépne az EU-ból,a schengeni övezetből, az összes arabot és muszlimot kiutasítanák legszivesebben,dehát ezt nem tehetik meg,mert sokan már állampolgárok közülük..Max pénzt adnak nekik,hogy hagyják el az országot.

A melegekkel nincs bajuk,igaz a házasságukat egyikük sem támogatja,de Sarközy adna nekik valamiféle,házassági státuszt,ahogy a múltkor olvastam.

A jobboldal maradna az EU-ban,és a schengeni övezetbenm,de a bevándorláson szigorítanának őkis. Kérdés ilyen esetben,hogy mi számít már szélsőjobbos szigorításnak,és mi az,ami még a jobboldal keretein belül elfogadható.

2015. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Front Nacionalt most megerősíti a párizsi merénylet.

Majd elvégzik a piszkos munkát, amit a "szalonképes" kormányok nem tudnak.

Ez alatt a "rendrakást" értem, gazdasági és közbiztonsági értelemben.

Aztán bőszen fasisztázva majd megint elteszik őket az útból...

2015. jan. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!