Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan engedhetnek tömegtüntet...

Hogyan engedhetnek tömegtüntetést egy ilyen terrorveszélyben? Akár EGYETLEN elkövető annyi tüntetőt lő agyon egy házból, amennyi lőszert visz magával!

Figyelt kérdés

2015. jan. 8. 14:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy egy barom elsüt pár petárdát és a tömeg agyontapos százakat!
2015. jan. 8. 14:43
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Mert ha mar tomegesen sem lehetne kimenni az utcara az azt jelentene hogy nyert a terror. Nagyon helyes hogy kimennek es az is hogy nagyon sok ujsag publikalt iszlam dzsihadistakrol karikaturakat a tortentek utan! Ezzel jelezve hogy mi itt Europaban nem felunk es nem fogunk a terrornak engedni.
2015. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

"Ezzel jelezve hogy mi itt Europaban nem felunk es nem fogunk a terrornak engedni."


Tévedsz.


Félünk.


Attól, hogy sokan tüntetnek, az a terroristákat nem érdekli.


És itt NEM a terroistáknak kellene bizonyítani hogy milyen bátrak vagyunk, hanem olyan rendszereket létrehozni, ami nem tenyészti ki ezeket az őrülteket.

Mert ha most abba hibába esünk, hogy a moder európai kultúra teljesen vétlen ennek e helyzetnek a kialakulásában, akkor valóban Isten irgalmazzon nekünk !

2015. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha felnenek akkor nem jellene meg jovo heten is ugyanez a lap a Franciaknal. De meg fog, meg ha a munkatarsai egy resze nem is el.
2015. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen egyetértek kérdező. Ha én is muszlim fanatikus lennék, eszembe nem jutna kihagyni ezt a ziccert. Pár "tezsvérrel" kimennék és felrobbantanám az egész teret, nagy Allah akbar kiáltások közepette.


Nem is értem, hogy hogyan lehetnek ennyire hülyék a rendőrök, hogy engedik ezt.


2:

Szerintem már nyert. Ha én ott laknék, lassan nem igazán mernék kimenni az utcára, mert bármi megtörténhet. Azért nem semmi, hogy tegnap lövöldözés volt, azóta meg folyamatosan történnek Párizs szerte az atrocitások. Megint meghalt egy rendőr, másik helyen büfét robbantottak...

2015. jan. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kebabos büfét robbantottak, meg mecseteknél. Ez már jelent valamit ha a muszlimok a célpontok...:)
2015. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
krómtükrös kocsival menekültek, amit felemeltek nem az volt..
2015. jan. 8. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!