Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Minek megy az rendőrnek, aki...

Minek megy az rendőrnek, aki fél az elkövetőtől?

Figyelt kérdés

Számtalan esetet olvastam, és hallottam, de egyszerűen nem értem. Sokan panaszkodtak már emiatt. Ha megtudja a rendőr, hogy c. típusú állampolgár, nem csinál semmit, mert fél az elkövetőtől.

És nem csak a cigányoknál van így.


Aki fél az elkövetőktől, az MINEK akar rendőr lenni?



2014. szept. 4. 21:40
1 2
 1/14 viktorvarga ***** válasza:
43%
biztos pénz,könnyü munka,nemsok ész kel hozzá,a csajok szeretik,közalkalmazott kedvezmények,korai nyugdij...
2014. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Én is félnék, de kérdező, szerintem te is... Ne ítélkezz!
2014. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
Ahhoz vannak szokva hogy egész nap ülnek a kocsiban, néha kitöltenek egy bírság csekket ezért ha komolyra fordul a helyzet akkor jön a baj.
2014. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"Én is félnék, de kérdező, szerintem te is... Ne ítélkezz!"


Igen, félnék. Ezért nem is mennék soha rendőrnek. Egy rendőrnek az (lenne) a feladata, hogy megvédje az ártatlan állampolgárokat, nem pedig, hogy velük rettegjen, vagy még az elkövetőt védje.

2014. szept. 4. 21:58
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Ez azért van, mert rossz a rendőrök kiképzése, alacsony színvonalú.


Régen a szociban voltak rendőrök a rendőrök.

Nagyszüleim mindig emlegetik.Lakott ott egy cserépkályha méretű rendőr, akit, ha megláttak a cigányok az utcán, inkább visszafordultak.


Halálra sosem verte őket, de azért néha kaptak.Bement a putriba és csak annyit lehetett hallani, hogy "jaj biztosúr ne bántson"


Na, ilyen rendőrök, rendőrség kellene újra.

Autokratikus?Na,és?Ha ez kell, akkor ez kell.

2014. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Nem fél. Nem csinál vele semmit, mert nem csinálhat. Vannak "védett" csoportok és vannak "védett" emberek.
2014. szept. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%

5 ször próbáltam a szervhez kerülni.

hiába bizonygattam, hogy nekem fegyver sem kell, pusztakézzel megyek ki járőrözni, és bedarálok mindenkit, csak hívjanak a rádión, hogy erősítés kell, sajnos azóta is hívnak, ilyen kemény emberekre nincs szükség, csak ilyen nyámnyilla egyénekre, akiket néha úgy kergetnek el a tett helyszínéről.

2014. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Egyszerűen az emberek nem fogják fel, hogy nem lehet akárki belőlük. Egy teljesen más példát felhozva ez ugyanolyan, mint amikor valamelyik műsorba bemegy egy olyan alak, aki egy hangot nem tud elénekelni, elhiszi, hogy sztár lehet belőle és mindenki kiröhögi. Ez a gondolkodásmód egyre gyakrabban fordul elő és ugyanez az oka annak is, amit leírtál, hogy olyan emberek is elmennek rendőrnek, akik nem tudnak rendet rakni a putriban. Tehát összefoglalva azért megy el rendőrnek, mert elhiszi, hogy menni fog neki, pedig nem.
2014. szept. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem úgy kell elfogni az elkövetőket a rendőröknek, hogy egyéni hős rendőrök kapcsolják le őket, hanem mindenkinek meg kell tenni a dolgát. Mindenkinek biztonságban kell lennie, túlerőben, sok munkával, megfigyeléssel, nyomozással, felderítéssel, büntetéssel, vagyonelkobzással. Majd a börtönben munkára szoktatással, hogy a szabadulás után boldogulni tudjon és munkát kell szerezni nekik segítséggel, majd az életének uránkövetésével.


A hős rendőrök a BMW-s drogosok elütik, mint azt a fackalapot, aki 2 gyereket hagyott hátra.

2014. szept. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sertés ***** válasza:
0%
Mert a versenyszférás 8-10 óra melótól jobban fél.
2014. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!