Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Youtube kommunista?

A Youtube kommunista?

Figyelt kérdés

[link]

a kalsnyikov energia itallal és a heinekennel?

és hollywood? [link]


köze van ehez izraelnek? mert régebben íták a kurucinón hogy a kommunizmus izraeli találmány


2010. febr. 6. 10:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Jesszus a youtube egy zenei csatorna, nem hiszem, szerintem pártatlan!
2010. febr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Hülyeség mindenbe belemesélni az ilyeneket... Egy szimbólumnak ezerféle jelentése lehet; a Heineken sem kommunista sör, csak mert rajta van egy piros csillag.

Baromság az egész, ha most én piros csillagot rajzolok, akkor én máris kommunistának számítok? Ugyan már...

2010. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Eza kurucinfó amúgy si egy agymosólap, ellentéte a másik agymosó médiának, de mindkettőből valaki nagy hasznot szakít amíg van kit befolyásolni velük..
2010. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
a másik meg az index...
2010. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is a kedvenc energiaitalomXD
2010. febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Azon a youtubes képen jót röhögtem. Lehet ember ennyire paranoiás? :D A kuruc.info már önmaga paródiája, aki ezeket komolyan veszi az hülye.

Izraelnek meg mindenhez köze van, ő miattuk van a globális felmelegedés is, nem tudtad? (forrás: kuruc.info)

2010. febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
jó a heineken az nem komcsi a vörös csillagtól de ennél az italnál elég félreérthetetlen az orosz utalás (akalsnyikov, hagymakupola), azért ez már elég konkrét jelzés....olyan mintha vaskereszteket rajzolnék, háttérben a brandenburgi kapuval mege gy mp44-es wehrmacht karabéllyal.....bezzeg arar egyből hőbörögnétek
2010. febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%
Kérlek szépen a youtube nem kommunista, a youtube egy zsidó médiabirodalom tulajdona.
2010. febr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
31%
Jewtube
2010. febr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

He? Ez most egy komoly kérdés? Szerinted a sok antikommunista, meg szélső nacionalista hova teszi fel a videóit?


Kommunizmus izraeli találmány? Ezt a baromságot írták? Röviddel Izrael megalakulása után a szovjetek már az arabokat támogatták, mert Izrael nem "lépett a Kommunizmus útjára". Szóval marhaság.

2010. febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!