Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Youtube kommunista?

A Youtube kommunista?

Figyelt kérdés

[link]

a kalsnyikov energia itallal és a heinekennel?

és hollywood? [link]


köze van ehez izraelnek? mert régebben íták a kurucinón hogy a kommunizmus izraeli találmány


2010. febr. 6. 10:44
1 2 3
 11/22 bumbi02 ***** válasza:
54%

a vaskereszttel semmi baj nincs, az nem a nácizmus jelképe, jóval előtte is volt már mint kitüntetés...


amugy ezen a youtubeson behalok.. xD

néha nevetségessé teszi magát a kurucinfo...

amugy tényleg van benne vmi h eléggé necces ien üditöt kiadni...


de az h izraeli találmány a kommunizmus... ez is már olyan hogy keressünk a történelemben bünöket, kenjük rá vkire...(nem mintha a kommunizmus bün lenne, legjobb államforma lenne h ha ki lehetne vitelezni 2nél több emberre...)

2010. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Lehet h a kuruc túloz de azért ilyen üdítőt kidobni elég gáz!

Elég sokan élnek még azok közül, akiknek kötelező gyásznapot írtak elő, csak azért mert "leó" beteg volt, és a vörös csillag, kalasnyikov erre erősen emlékeztethet. De kérdem én, hogy ha ez le van sz*rva, akkor ugyanlyen alapon a holokauszttal is lehetne viccelődni.

2010. febr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

A YouTube kommunista? Nézz körül, mennyi náci kommentelő van fent, becenevükben az elmaradhatatlan 14 és 88 számokkal. Senki nem tiltja le a profiljukat. Na, ennyire kommunista a YouTube:


[link]


A kurucos cikk írója meg egy kis lihegő nyilas pincsi. Az ilyenek mindent a végletekig eltúloznak, csak hogy jófiúnak tartsák őket a csapatban.

2010. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

akkor én most csinálhatok olyan energia italt ami piros alapon horogkeresztet ábrázol mert az egy ősi hindu jel?

mellé meg egy vaskeresztet mert amikor a németek indiába mentek 1600 környékén már létezett ez a kitüntetés

2010. febr. 6. 17:22
 15/22 anonim ***** válasza:
64%
hát jót röhögtem a kurucon xD... ezek a holdon élnek.
2010. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

van képed partizaninfot linkelni még? képzeld én sem bíorm a kurucot, de a partizán aztán mindennek a legalja.

veled együtt.

2010. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Bazz... ha már minden és mindenki zsidó, és minden ötlet tervek a zsidók miatt van, akkor szüleiteken keresztül ti is zsidók vagytok, egy zsidó terv részei vagytok akik az anyád és apád terve voltál "zsidó terv" xDxDxDxD kuruc
2010. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Youtube = Google.

Hát nemtom... google nem tűnik nagyon komcsinak :D

Amúgy nem kibas zottul ku rvára mindegy?

2010. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
62%
Hát igen, a kuckuc infó az aztán egy nagyon hiteles hírforrás. Olvasd csak szépen minden nap és persze ne felejts el imádkozni esténként a hatalmas jobbikos plakátod előtt!
2010. márc. 13. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
A YouTube nem lehet kommunista vagy mi a nem tom, csak a készítői lehetnek azok, de szerintem totál független!
2011. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!