Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Iszlám üzenete France...

Az Iszlám üzenete France számára ("a legrosszabra számíthat ha nem fejezi be a politikát") mennyire vehető komolynak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Ki az a "France"?
2015. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
És ki Iszlám?
2015. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Kohn és Grün, Stan és Pan, Bonnie és Clyde, Iszlám és France.
2015. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Ez a question kicsit confused.....mind nyelvileg, mind tartalmilag.
2015. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Semennyire, mivel nem fogják Franciaországban a politikát leállítani az Iszlám Állam kérésére. Azt írtad, hogy politikát.
2015. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A.C.A.B ***** válasza:
45%
Az előző válaszolókkal egyetértek, a kérdés furcsa. Na de komolyra fordítva a szót: Teljesen komolyan vehető. Namost jönnek itt sokan olyanokkal, hogy a terroristák a sajtószabadságot támadták. (ezért ha jól tudom azok a szerencsétlen franciák újra kiadták 15 nyelven az újságot) Igazából a terroristákat nem valószínű, hogy a sajtószabadság megsértésének célja vezérelte. A franciák az egészet maguknak köszönhetik. Kiadtak egy olyan cikket, ami sérti egy olyan vallás szent emberét, amely vallás hajlandó harcolni a hitéért. Ha egy kicsit is gondolkodtak volna, rájönnek, hogy nem bújhatnak a sajtószabadság mögé, mert ha a terroristát felbőszítették, azt nem fogja érdekelni sem törvény, sem a sajtó szabadsága. Félreértés ne essék, nem vagyok iszlám, sőt, katolikus vagyok. Amit tettek, a mi szemünkkel nem helyes, szerintük viszont az. Az a cikk piszkálódni kezdett egy olyan dologgal, amibe már rengetegen belehaltak. Namost kétségtelenül bármit lehet írni a sajtószabadságban, de nem kell gerjeszteni a tüzet, mert az könnyen meggyulladhat. A franciák viszont úgy néz ki képtelenek ezt felfogni, mert folytatják a piszkálódást. Ha nem hagyják abba, ne is csodálkozzanak, nem fog megváltozni egy egész vallás senkinek a kedvéért sem. Én személy szerint hangsúlyozom, nem vagyok iszlám vallású és a franciákért sem rajongok, úgyhogy amit írtam minden elfogultság nélkül, józanul végiggondolva írtam.
2015. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

A franciák mindig is vevők voltak az agyament anarchizmusra.Szerintük persze ez a szabadság,szerintem meg nem.Dehát ugye nem vagyunk egyformák.Százezres tüntetések meg minden.Bar@mok bolygója.Láttam egypár ilyen karikatúrát.Például Jézus hátulról Mohamwddel.Szánalmas.

Ezért még nem jár fejlövés szerintem se.Nyilván nem.

Orrbavágás esetleg.A halált az idi@ótaságukkal nyerték meg azok a bizonyos hős sajtómunkások.

2015. jan. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A.C.A.B ***** válasza:
68%
6-os vagyok, előzővel teljesen egyetértek. Tüntethetnek több százezren, ennyi ember sem fog megváltoztatni egy vallást.Az újságírók pedig tényleg nem hősök azért, mert sértegettek valakit és ezért meghaltak.
2015. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
NEM AZ ISZLÁM ÜZENT, hanem a terrorszervezetek. You know, Al-Qaeda etc.
2015. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A.C.A.B ***** válasza:
Nyugodtan le lehet pontozni, amit a hatodik és nyolcadik válaszban írtam azok tények, nem a véleményem. Ha pedig valaki, azt várja, hogy majd Ő elmegy tüntetni, aztán ezzel nagyon sokat tesz bármiért is, az nagyot téved. Gondoljunk bele: Ott volt a tüntetésen több tízezer ember. Változott valami? Meghatotta ez a terroristákat? Nem. Tehát lehet itt kötekedni, de attól még a helyzet nem fog változni. Egy ilyen közösséget senki nem fog eltántorítani a terveitől. És éppenséggel én is ellene vagyok a terrorizmusnak, bár ez semmin nem fog változtatni.
2015. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!