Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hitelrontás itt a gyakorikérdé...

Hitelrontás itt a gyakorikérdéseken? Komolyan vehető ez a fenyegetés vagy csupán vicc?

Figyelt kérdés

Egy ruhaszalonról kért véleményt a kérdező, ahol a képek alapján többen is nem túl jó kivitelezésűnek találtuk a gyártmányokat, mindenesetre a jobbakat kiemeltük és javasoltunk, hogy azért nézze meg élőben.


A szalon tulajdonosa megfenyegetett, hogy hitelrontásért beperel, az ip címem lenyomoztatja.


Van ennek valóságalapja, vagy csak valami rossz vicc egy anonim oldalon, ahol véleményeket kértek?!


2013. júl. 4. 17:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2013. júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valóságalapja és valószínűleg nem is a tulajdonos volt, hanem valaki tréfát űzött veled.
2013. júl. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi, nekem is ez a véleményem, de azért szeretnék komoly válaszokat is kapni.
2013. júl. 4. 17:29
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nyugodj meg, nem fog semmiféle IP címet sem kapni a bolt tulajdonosa. Egy anonim oldalon mindenki annak adhatja ki magát, aminek csak szeretné.

2013. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi második, az előző kommentem az elsőnek szólt.


Valószínűleg a tulaj volt, legalábbis a saját nevével volt regisztrálva, de akár vicc is lehetett.


Az esküvői kategóriában sajnos vérre mennek a szolgáltatók, több szalonnak is van regisztrációja akik egyfolytában magukat pumpálják minden kérdésnél, és durva fél-1 oldalas kiakadásokat tudnak produkálni, ha többek is elégedetlenek a munkáikkal vagy épp mást javasolnak.

2013. júl. 4. 17:31
 6/16 A kérdező kommentje:

Igaz, az ilyen regisztrációkat időről-időre törölni szokták reklám miatt, de rendszeresen szoktam ilyenekkel találkozni.


Neked is köszönöm harmadik!

2013. júl. 4. 17:32
 7/16 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy megkapja nagyon sok időt kellene rá várnia és nagyon jó indokot kellene neki felhoznia. És a fenyegetésért súlyosabb büntetés jár mint a hitelrontásért.
2013. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Első vagyok, és nem a tulaj, és nem viccnek szántam. Az a meme pont azért készült, mert egyes Down-kórosok netes rendőrségi baromságokkal szeretnek fenyegetőzni...

2013. júl. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A pofájába kell rögöhni, ez komolytalan. Netes fórumon közölt vélemény alapján nincs az a hülye, aki több éves pereskedésbe kezd, főleg akkor, ha ténylegesen sz.r a terméke - ugyanis az emberi viselkedésről tudni illik, hogy az ártatlan meghunyászkodik, míg a a bűnös agresszívan támad. Egyébként meg az ip cím számítógépet azonosít nem személyt! Szóval utána bizonyítsa, hogy te írtad a dolgokat a gépről ha tudja...
2013. júl. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Egyébként is külföldön élek, amiatt nem nagyon aggódok, hogy kinyomozná itt a német szolgáltatótól, hogy ki vagyok, főleg, hogy az albérlet nyilván nem is az én nevemen van. Inkább az érdekelt, hogy ilyen banális dolgokat tényleg megtehet-e egyébként, vagy abszolút hülye-e az illető. De azért örülök, hogy itt még nem tartunk.


Mégegyszer köszönöm mindenkinek, mindenkit felpontoztam!

2013. júl. 4. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!