Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondolsz a szlovákiai falról?

Mit gondolsz a szlovákiai falról?

Figyelt kérdés

Aki nem hallott róla, röviden kb annyi, hogy falat húztak romák és nem romák közé. A riportot itt megnézheted:

[link]


Miután írtatok véleményeket, én is leírom a sajátomat, hogy ne befojásoljalak titeket a véleményetek kinyilvánításában. Mindenkinek, aki értelmes választ ad zöld kezet adok, kérlek ti se pontozzátok le egymást, mindenkinek lehet véleménye:P


2010. febr. 9. 19:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Erre adnék pénzt, sőt még építeném is!


Miért kéne a többségnek alkalmazkodni a kisebbséghez???

Ennyi idő alatt nem tanulták meg, hogy tanuljanak, dolgozanak, normális körülmények közt éljnek, max 2 gyereket szüljenek, akit tisztességesen fel tudnak nevelni, akkor már nem fognak változni.


Jól elvannak a segélyekkel+lopásokkal.

Én meg gürizzek, adózzak, ők lógnak+lopnak+kirabolnak.


Úgy hogy nem sok megoldás van erre.

2010. febr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
Azzal még nincs semmi baj, ha romák köré húzzák a falat. De ha már maguk köré építik ellenük, ott kezdődnek a bajok...
2010. febr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

'Amikor az ember éhes, akkor bármire képes.'


Ravasz József

tiszta költő


megkérdezi az egyik cigánytól, hogy mit gondol a falról meg mit kéne csinálni: mondja az alternatívákat, de köztük ott van, hogy adjanak nekik pénzt...de mire?

éljenek csak ott maguknak am ez Szlovákiában már régóta módi, hogy elkerítik a cigányokat, nekem tetszik a megoldás.

Csak nálunk Magyarországon élnek ilyen jól mindegyiknek van egy 'jó kis tip-top' szocpolháza nem ilyen vályog-fa viskók. Amikor Romániába járt a napló a Bp-s kis romagyerek miatt akkor ott is betekintést nyertünk a mindennapjaikba.

2010. febr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
56%
Én abszolut támogatom, csak sajnos nem jól csinálták. Nincs a fal tetején automata gépfegyver, és a körbevett roma területet nem töltötték fel kénsavval, hogy onnan minden és mindenki eltűnjön. És különben is szlovákia nem ország csak egy magyar megye ami most éppen nem a minek XD.
2010. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 jimydog ***** válasza:

Mindig meglepődök a szlovákok idiótizmusán....

magyar kitiltás(Sólyom),nyelvtörvény, most ez?

Hülyeségnek tartom hogy így zárkóztassák el a többiektől a cigányokat.

És még a Gárdisták és Jobbik a Rasszista?

2010. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nemcsak szlovákok élnek ott szerintem magyar lakosok is ugyanúgy támogatták. És nem csak a lopások ellen, hanem telep miatt is került felhúzásra a fal, hogy a szemetet ne hordja át a szél. Nem hiszem hogy egy fallal meglehetne akadályozni ha lopni akarnak. Max. kikerülik.
2010. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!