Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miben áskálódik már megint...

Miben áskálódik már megint Amerika? Tapasztaljátok, hogy valami készülődik Kelet Európában? Részletekért katt!

Figyelt kérdés

Mostanában feltűnt, hogy egyre több Amerikai cég, bank, futárszolgálat jelenik meg Kelet Európában (Nem mekire gondolok, vagy a blokád nyitással a kapitalizmus betörésére) sőt, nem csak gazdasági téren, de politikai téren is. Felsorolok pár észrevételt. 2014 közepe: Sopron megyében lefotóztak egy Amerikai teherautókat szállító vagont, 2015 január: lett országban az orosz határ mentén ugyanúgy Amerikai teherautókat szállító vagont fotóztak le. Ukrajnai válság, polgárháború Krim visszaszerzéséből. Oroszország olajmezői mellett Greenpeace tüntetők 2013 vége felé, NATO betelepedés Magyarországra, Euró válság, Oroszország elleni szankciók, Szíriai háború következtében Törökország provokálása, amely területén futna át az olaj Balkánba, ha nem Urkajnánál folyna. Amerikai futárszolgálat jelenik meg a semmiből: FedEx. Amerikai hadihajó Izrael övezetében. Japánban tisztára mosott dollár. Hongkongi tüntetés a "demokráciáért". Indiai háború. Szaúd Arábia gazdaságilag kezd ellehetetlenülni. Ideológiailag: Amerikai érdekeltségű Jesuis csoportok telepednek le Európa szerte. És még sorolhatnám!

Mit tervezz már megint Amerika? Harmadik világháborút? Vagy újabb hidegháborút? Esetleg létre akarja hozni az új világrendet?



2015. febr. 6. 00:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek teljesen igaza van !

Amerika vagyis az Euro Atlanti térséget teljesen irányító Bankárdinasztiák ( nevezik őket világ elitnek v. szuper osztálynak ) Világ kormányt akarnak , a globális kormányról már nyíltan beszélnek , ennek a bevezetése folyik jelenleg és nagyon úgy néz ki , hogy ezt egy nagy háború nélkül nem lehet elfogadtatni az emberiséggel .

Az összeesküvés elméletekről annyit , hogy van amelyikről kiderült , hogy a történelem forgatókönyvként használja .

Pl: Albert Pike szabadkőműves nagymester írása az 18OO évekből


[link]

2015. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ja hát meg sem lepődöm, hogy Drábik írásaiban (vagy inkább fordításaiban) találtad meg ezt a rengeteg ökörséget. Pont Albert Pike leveleivel példálózol, ami már ezerszer be lett bizonyítva hogy kamu? [link]
2015. febr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%

"Világ kormányt akarnak , a globális kormányról már nyíltan beszélnek , ennek a bevezetése folyik jelenleg és nagyon úgy néz ki , hogy ezt egy nagy háború nélkül nem lehet elfogadtatni az emberiséggel"


Ja, mert nem egyszerűbb lenne úgy Világkormányt csinálni, hogy felhúzzuk egy terület gazdasági és jóléti színvonalát, aztán betagozzuk a nagy egészbe, ahogy az EU is teszi - bár elég bénán, hanem sokkal jobb, ha csinálunk egy nagy háborút és szétlövünk mindent, hogy megint a középkorból kelljen építkezni, mint a II. világháború után...

2015. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Eddig csak a 11-es hozzászólót tudtam értékelni. Sajnos, attól, mert feltárok egy összeesküvést, még nem leszek F. Árpád, ezt jobb, ha tudod. Különben meg én sem csípem azt az embert, mert csak nevetség tárgyává teszi a saját érdekében azokat az erre a célra rendeltetett embereket, akik a valós összeesküvési folyamatokat a világ érdekében jogi, vagy sajtó útján leleplezik le.

És nem káromkodtam nagyot, mikor csökkent a benzin ára. Addig káromkodtam, míg magas volt. A benzin árát is pont azért csökkentették, mert már nem volt meg rá a kereslet, és mert így akarták a Keleti Nagy Hatalmakat megnehezíteni. Többek között az amúgy is nagy autóforgalmú Kínát, aminek egy nap alatt nagyobb autóforgalma van, mint az Európai Uniónak és USÁNAK egy hónap alatt. Tehát a benzin ár zuhanás megint csak a keleti nagyhatalmakon csattant.

Várom a további értelmes hozzászólásokat!

2015. febr. 7. 19:15
 15/20 anonim ***** válasza:
Most nem azért de a kapitalizmust kevered a világháború kirobbantásának a tervezésével. Megjelenik Kelet Európábsn a fed-ex. És akkor mi van??! Kapitalizmus azaz multinacionális vállalatok. Ugyanez a Japánban való pénzmosásra. (egyébként nem tudom honnan szedted) Izrael és USA baráti államok. Fotóznak vonatokat amik Amerikai CIVIL gépjárműveket szállítanak. Törökországot provokálják ( nem tudom honnan szedted) Zagyvaság amit itt összehordtál
2015. febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

1. Nem keverem a kapitalizmust a világháborúval, de nem tagadom, nem vagyok Nyugatpárti!

2. Nem csak fősodrású médiából tájékozódom, ezáltal tájékozódottabb vagyok, mint te.

3. Elfelejtettem megemlíteni, hogy harci teherautókat szállítottak. Tudod, az a zöldmintás teherautó, ami a hadiipar tipikus megjelenítése az egész világban.

2015. febr. 7. 20:10
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos hogy a források, amikre támaszkodol hitelesek. Rettenetes sok kamu hír van az interneten. Ha csak a felét elhinném ezeknek a híreknek, valószínűleg kedves kérdező nálad is abszurdabb dolgokat tennék fel.

Az USA szállított Ukrajnának drónokat, és legénységet, meg pár radart. Valószínűleg az lehetett a teherautó.

Nem tudom hogy látod itt a dolgokat, én is tudom hogy az USA sem egy korrekt állam, de Oroszországhoz képest ( akit védsz ) "maszületett bárány"

2015. febr. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Nos, ezúttal több mindenben tévedtél.

Mert például az újságok (HVG) pártfüggetlen újságok, és az nem internet.

De a fent említett hírek közül jó párat megemlített a tévé is. Mint például, hogy nagy nyomás nehezedik Törökországra Szíria miatt, Mind a Lettországba amerikai harci-teherautó szállítás (Ami azért elég messze van Ukrajnától) mind a Sopron környékén lefotózott harci-teherautó szállítás is a hírekben volt leközölve (ugyebár nem csak a bim-bum, csitt-csatt akciófilmekből, meg Orbán évértékelő beszédéből áll a tévé), nos, az Ukrajnában folyó történetek 80%-át szintén hírekben hallottam, akárcsak az euró válságot, a nato betelepedést, ami ugye álcázott "Támogatja a Magyar honvédséget a NATO" hírként volt leközölve, és a hongkongi tüntetést is a tévéből hallottam.

Ennyit azért tisztázzunk!

2015. febr. 8. 01:51
 19/20 anonim ***** válasza:

, attól, mert feltárok egy összeesküvést,

Látom, azért ön hittséged az van.

2015. febr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
57%

Azt azért látni kell , hogyha csak 2O évet visszanézünk a mai napig , nem egy egyre kiegyensúlyozottabban működő gazdaságot és egyre csökkenő feszültséget látunk a világban hanem pont ennek az ellentétét és ez erősen fokozódik.

Ennek a vége lehet háború is mert ebbe az irányba mutatnak a politikusok nyilatkozatai . legalábbis semmilyen megoldást nem tudnak felmutatni sem a közel keleten sem Ukrajnában . Ha Amerika felfegyverzi Ukrajnát és csapatokat telepít a NATO kelet Európába az csak válaszlépésre készteti az Oroszokat .

Szóval nekünk magyaroknak is fel kellene készülni minden eshetőségre , és nem mindegy hogy tekintenek ránk a szemben álló felek , Oroszország katonai képességeit nem szabadna lebecsülni .

2015. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!