Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz, hogy Kína már toleránsab...

Igaz, hogy Kína már toleránsabb ország, mint Oroszország?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy Kínában lényegében bárhogy élhetsz, amíg nem kened más orrára, az állam nem azzal foglalkozik, hogy ki meleg meg ilyenek, tehát kb. 80-as évek Magyarországa, míg Oroszországba egyre szigorúbbak és nevetségesebbek ezek a törvények.

2015. febr. 17. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerény véleményem szerint nem. Kína azért mégiscsak egy diktatúra, míg Oroszország nem.
2015. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem.

Kína teljesen diktatúra, Oroszország meg csak tekintélyelvű ország.


Kínában a homoszexualitás ugyanúgy tabu, mint Oroszországban.

Mellesleg Oroszországban sem foglalkoznak vele annyira.Nem illegális ott a homoszexualitás, csak nem szabad mutogatni.


Szaúd-Arábiában meg Iránban viszont kivégzik őket.

2015. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Komplikato ***** válasza:
81%
Mindkét országban ólom mérgezést kapsz, vagy elüt egy kamion, nehéz-gép, esetleg bebetonoznak az alapokba ha megzavarod a helyi kiskirályok, maffiózók és politikusok bizniszét. Vagy csak nem tetszik a rendszer. Ha gazdasági ellenfél vagy, akkor oroszoknál megúszhatod a céged államosításával, ha arcoskodsz, akkor mehetsz a Gulágra. Ha nem zavarod senki köreit, akkor mindkét országban megszedheted magad.
2015. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3#

Azért nem ennyire durva a helyzet.


Mindkét országban jelen vannak nagy nemzetközi cégek például:Siemens, Alstom.

Mégsem lövik őket le, mert betett a helyi nagyvállalkozó maffiavezér cégének.

2015. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Komplikato ***** válasza:

Nem is nyugati multikról írtam. (Bár őket meg részlegesen pont oroszoknál rugdossák, főleg médiákat, élelmiszer láncokat.)

Viszont aki nem csak a jó híreket olvassa el mindig, annak meg nem mondtam újat, furát vagy hihetetlent.


No meg ugye szervezett náci csoportok vadásznak a rendszer nem feltétlen híveire, no meg homokosokra is. Mindezt a hatóság szemhunyása mellett. Igaz általában nem verik agyon, csak félig a delikvenseket. Általában. Ráadásul van annyi eszük, hogy ezek többségét videókban ki is posztolják.

2015. febr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3: Mintha nem ez menne minden országban... Lehet hülyének nevezni Simicskát, de ő sem poénból mondta azt, hogy simán eltehetik láb alól. Főleg, mióta a P. Sanyi bácsi neve is felmerült az Aranykéz utcai robbantás után, semmin sem lepődnék meg.
2015. febr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy ezt hol olvastad, de ha van linked, akkor rakd be nyugodtan.


Nem élnék semelyik országban sem. Ha nagyon muszáj választani, akkor talán Oroszországban, bár arról is vannak hírek.

2015. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!