Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szánjátok rá magatokat...

Hogy szánjátok rá magatokat fejben a diéta betartására?

Figyelt kérdés

Pontosan tudom, mit-hogyan kéne csinálnom, de kb egész álló nap azon kattogok, hogy pizzát-sütit-gyrost és minden egyebet akarok enni. Minél tovább betartom a diét

t


2015. jan. 11. 02:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Veletlenul elküldtem... Szóval minél tovább tartom a dietat annál rosszabb, mint valami drog egész álló nap a kaján jár az eszem. És nem is vagyok éhes, csak a szemem kívánja. Ezt mások, hogy győzik le?
2015. jan. 11. 02:42
 2/7 anonim ***** válasza:

Tényleg függőséget okoznak a búzalisztes kaják.


Én nem mindig tartom be, aztán egyre inkább rájövök, hogy bakker amíg élünk, addig mégis érdemesebb betartani. Mert ezek csak pusztítják a testünket.

2015. jan. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég a tudat, hogy közben mások éheznek. Tudom, hogy mennyi ételre van szüksége a szervezetemnek jelen körülmények között, és ezt a minimumot fogyasztom el egy nap.
2015. jan. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egész könnyen csak tükörbe kell néznem :D
2015. jan. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudom, miről beszélsz, sőt, még étkezési zavarral is küszködök, így ez még jobban jelen van az életemben. Igazából ami használ az az, hogy eltereled a figyelmedet. Persze, hogy van időd a kaján kattogni, ha nem köt le semmi, nem kell valami másra koncentrálni. Hidd el, amikor én gyakorlaton fél napot rohangáltam a kórházban, mindent kellett csinálni, fejben tartani, a fene sem foglalkozott azzal, hogy most épp mit nem ehetek meg, pedig kívánom.
2015. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Dolgozom 8 órában, szellemi munka, szóval elbambulni sem tudok közben, hazajövök, szakdogázok, edzek, játszok, szóval mondhatni elég sok minden leköti a figyelmem, de ha meglátok egy gyrosost, kb szaladnom kell onnan, nehogy elcsábuljak.


És amíg egyedül vagyok, ez még csak-csak megoldható, de amikor valaki megkínál ilyesmikkel, az a legrosszabb...


Őszintén irigylek mindenkit akinek nem esik nehezére ilyesmikre gondolni, nekem kb ez a legnehezebb az egészben, nem a másmilyen étrend, vagy a sport, mert azokat is szeretem csak olyan nehéz NEM gondolni ezekre a szemétkajákra.


Na mindegy remélem továbbra is tudom tartani, lehetőleg csalás nélkül.

2015. jan. 11. 16:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez egy döntés. És a döntésnek következményei vannak. jelen esetben én egy személyes példát írok: vettem egy havi diákbérletet a sarki kondiba. Egy héten 4x megyek le aerob mozgást végezni, amit imádok. Engem a konditerem sokkal jobban motivál, mint az otthoni torna dvd-k, valahogy az motivál, hogy az emberek látják, hogy akarok magammal törődni (pedig lány vagyok sajnos plusz 30 kg felesleggel).


Kalóriabázis.hu -nagyon jól kordába tart, csak sajnos a fehérjét sosem tudom eléggé bevinni :(


Motivál az, hogy szeretnék nyáron egy kicsit csinosabb lenni, szeretnék magamnak 42-es farmert;ha fogyni fogok, akkor több lesz az önbizalmam, kinyílok egy kicsit a világ felé :) Na, engem ezek motiválnak :) Ja, és meg akarom mutatni a világnak, hogy én is képes vagyok a változásra.

2015. jan. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!