Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nézik le és vetik meg...

Miért nézik le és vetik meg Frei Tamást nyugaton a származása miatt?

Figyelt kérdés

Az előbb volt kint egy kérdés, ott volt egy link, ami tartalmazta Frei Tamás vallomását arról, hogy oda jutott, hogy inkább finnek adja ki magát, mert nyugaton lenézik.

Hol van ilyenkor a tolerancia meg a liberális szemlélet?



2015. márc. 17. 21:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nem "nézik le", ez valami hiszti lehet, hogy nem nagyon kíváncsiak rá.
2015. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Azért, mert nyugaton nem szeretik a begyepesedett, kötekedő népeket.
2015. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
16%
Mert Frei Tamás hülye és balliberális.
2015. márc. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy a kamu riportjai miatt nézik le?
2015. márc. 17. 21:19
 5/20 anonim ***** válasza:
29%
Nem megvetésről volt szó, hanem sajnálatról. Ezt pedig tényleg tapasztalja mindenki, akinek nyugaton élő ismerőse van: szinte úgy veszik, mintha itt diktatúra és általános szegénység volna. Meg sem hallják, ha az ellenkezőjét állítod.
2015. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ezért miért kell egy embert kinézni?
2015. márc. 17. 21:21
 7/20 anonim ***** válasza:
67%

A magyarok szeretik a másikat utálni, széthúzóak, aminek az oka az önteltség, az empátia hiánya és a kulturálatlanság. Bármilyen vita gyakori megoldása az alpári viselkedés választása a másik ember megalázására. Viszont szeretik hallani hazugságokat, hogy milyen remek ország ez, milyen remek emberek ők és milyen remek lesz a jövő (mindig a jövő, sosem a jelen). Az boldoggá teszi őket.


Körülbelül ezért nézik le a magyarokat.

2015. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Megvetést írt, ne hazudj!
2015. márc. 17. 21:22
 9/20 A kérdező kommentje:

59%


Ez erősen rasszista kijelentés....

2015. márc. 17. 21:24
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Én külföldön dolgozom, vannak rokonaim Nyugaton - már odakint született, magyarul nem is tudó unokatestvéreim - de még soha nem vettem észre, hogy sajnálnának, lenéznének az ottaniak mert magyar vagyok. Inkább az a jellemző, hogy alig tudnak valamit Magyarországról, főleg azt nem ki is épp a miniszterelnöke és milyen a politikai élet nálunk.

Vannak ott is liberálisok, azok hallottak valamit, hogy itt mintha vernék a cigányokat, meg tömik a libákat és ez csúnya dolog, kb. ilyen szinten tájékozottak.

2015. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!