Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nézik le és vetik meg...

Miért nézik le és vetik meg Frei Tamást nyugaton a származása miatt?

Figyelt kérdés

Az előbb volt kint egy kérdés, ott volt egy link, ami tartalmazta Frei Tamás vallomását arról, hogy oda jutott, hogy inkább finnek adja ki magát, mert nyugaton lenézik.

Hol van ilyenkor a tolerancia meg a liberális szemlélet?



2015. márc. 17. 21:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Jó, végülis a válaszok alapján megállapíthatjuk, hogy próbálja a magyarokra kenni, hogy őt lenézik.

Arra nem is gondol, hogy a kamu riporteri tevékenysége, valamint az ócska könyvei(történettel, szereplőkkel feldobott összeesküvés elméletek) miatt tartják egy baromnak:)

Valszeg így van.

2015. márc. 17. 21:36
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanazt tapasztalom, mint Frei, pedig nem annyira bírom a csávót. Egy nemzetközi szervezetnél dolgozom, a világ minden pontjáról vannak közvetlen kollégáim. Kb. a "sajnálom, hogy ilyen álszent, korrupt, közröhej az országod vezetése" tükröződik a tekintetükből amint magyarországra vetődik a szó. Az a durva, hogy míg szinte minden téren szembe helyezkedek ezzel a gátlástalan mafiával, és átérzem hogy az állampolgár nem egyenlő az állammal, addig PONT UGYANEZT gondolom ha egy orosz kollégával beszélgetek. "Szegény, de szar lehet neki". De nem csak kollégáknál, régi orosz cimborákkal is kerüljük a témát, ha épp összefutunk, pedig régen együtt ökörködtünk a kommunista szobrokon Kijevben. Változnak az idők. Tényleg nem nagy büszkeség most egy olyan néphez tartozni, ami egyedülállóként becsicskul az oroszoknak.
2015. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%
Ja, és ugyanezt tapasztalják a barátaim, akik ide-oda vetődtek nyugat-euba, amerikába, stb. Sajnos ma nem a "puskas, palinka, paprika" gyéménttengely jut eszébe az embereknek az országról, hanem "miszter orban" és vállalhatatlan baromságai. Frei szerintem jól összefoglalta a jelenséget, persze apróbb költői túlzásokkal.
2015. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne, hogy az USA-ban Magyarország a téma.

Sierra Leone-ból véletlenül nincs kollégád?

Gondolom ott is erről beszélnek a vasárnapi ebédnél....

Ha már kamu hozzászólásokat írunk figyeljünk már oda, ha kérhetem, hogy marhaságokat ne írjunk, főleg ne emlegessünk nemzetközi szervezeteket.

2015. márc. 17. 21:57
 15/20 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező:


A válasz egyszerűbb: Olvasd el a cikk alatti facebook kommenteket. Ne egyet, hanem sokat. Minél többet olvasol, annál inkább rájössz. És őket külföldön is hallják.

2015. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
93%
Ennyi? Ha valaki az alternatív valóságodba nem illeszkedő információt közöl veled, akkor azt mondod, hogy kamu? Különben nem tudsz jól aludni, vagy mi? Valóban nem reprezentatív minta, hogy kb. 10 kollégám van az USA-ból, de attól még alátámasztja a Frei által elmondottakat, és ő nagyobb merítésből dolgozott. Mivel a szervezet partnerként dolgozik a CEE régió kormányaival, ezért valamennyire mindenki képben van a politikai helyzettel kapcsolatban, én is tudom, hogy kb. mi történik Törökországban vagy Szlovéniában, és van róla magánvéleményem.
2015. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
31%

Nyugat-Európa mindig az intoleranciájáról volt híres.

A nyugat-európaiakat vetik meg mindenhol a világban, mert amerre csak jártak a történelem során, pusztulás kísérte az útjukat.

Népirtásokat végeztek Amerikában, Afrikában, Ázsiában, Ausztráliában. Őslakosok tízmillióit irtották ki és náluk fejlettebb civilizációkat tüntettek el.

Nehogy már az intoleránsokhoz kelljen dörgölőzni!


Keleten úgy tekintenek ránk, mint nyugatra szakadt testvérekre.

2015. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
87%
#17 Tájékoztatásul közlöm, hogy a 21. században járunk. Nyugat-Európa nem irt ki éppen senkit, és az utóbbi két generáció nem irtott ki senkit. Persze lehet a történelmen görcsölni, de ami valójában számít az az, hogy MOST mi a helyzet. Szerinted Ny-eu intoleráns? Szerinted a ny-európaiakat tényleg bárhol is megvetéssel nézik, az orosz propagandától eltekintve? Én négy kontinensen mászkáltam már fel-s-alá, és nekem volt kényelmetlen, hogy még mindig mennyire szervilisek az európai fehérekkel szemben Kambodzsától Kenyáig.
2015. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
31%
Ez a frej még nagyobb kamugép, mint a kertészimi. Csoda-e. hogy megvetik?
2015. márc. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ismerve Frei Tamást, ő akkor is ezt mondja, ha nem vetik meg...
2015. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!