Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A görögök elégedettek a...

A görögök elégedettek a SYRIZA nevű görög párttal?

Figyelt kérdés

2015. márc. 19. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Némelyik igen, némelyik nem.


A Syrizánál keményvonalasabb baloldaliak már tüntettek ellene pár hete.

2015. márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát eddig nem sokat csináltak.Kiálltak és elmondták, hogy márpedig ők nem fizetik az adósságot, bedobták a köztudatba ezt a német háborús jóvátételi szöveget, hogy ezzel is tereljék a figyelmet a dolgokról...Az időt húzzák.
2015. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha elegedettek is, mar nem sokaig lesznek azok.
2015. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nagyon sokan nem fogják fel, hogy a görög állam gyakorlatilag a szakadék szélén kapaszkodik, és ha nem kapnak segélyt és a vele járó megszorításokat, akkor államcsőd lesz és vele mindenki és minden borul, én megértem ,hogy az embereknek a tökük tele van a megszorításokból és véget akarnak vetni, de ha 13-14. havi nyugdíj meg az ilyen juttatásokhoz ragaszkodnak, akkor még annyijuk sem lesz mint most, és akár milyen párt lesz hatalmon pathelyzetben lesz az állam fentartás és a nép kegyei közt, a syriza, ha már akart volna már rég lecsaphatott volna az asztalra, de nem tette, mert tudja, hogy az az államcsőddel az euró és minden más elvesztésével járna, ezt nem kockáztatja meg, mert azzal a párt bbukását is eredményezné. Ezt a lépést csak az aranyhajnaltól tudom elképzelni.
2015. márc. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!