Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vajon a South Park írói...

Vajon a South Park írói titkon jobbikosok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl a Wallmart-os részre, aki tudja mire gondolok:)
2010. febr. 16. 23:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
71%
Arra gondol a kerdezo, hogy ahova a wallmart bekoltozik 20 merfoldes korzetben(videken) a kis csaladi uzletek tonkremennek. A wallmart folvesz 50 embert es 150 elveszti a munkajat a kornyeken, 1500 meg olcsobban vasarolja az ocska kinai cuccokat 30X-os felaron. Dontsd el magad, hogy neked mi jobb.
2010. febr. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Na ez az a túlzó, misztifikált hozzáállás, amit az SP kiparodizál...
2010. febr. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

ennyire nem kell komolyan venni, a lényeg, hogy nem csak itthon téma a multi vs kkv -t harca. ha más országban is szó van erről, akkor van benne valami.


de igazából nem bizonyításként hoztam fel a témát, inkább arra számítottam ,hogy eldumálgatunk erről nem pedig vérremenő harcok fognak itt menni, hogy "az SP készítői nem jobbikosok hisz zsidó van köztük", meg hasonlók.

2010. febr. 17. 09:21
 14/28 anonim ***** válasza:
Annak a résznek az a lényege, hogy nem bezárni kell, vagy szankciókat léptetni életbe ellene állami szinten, hanem ha azt akarod, hogy legyen kisbolt, vásárolj ott. Nézd meg, hogy tk a "wallmart" egy full bolond, hülyeségeket beszélő férfi, kb zéró hatalommal és befolyással bármire is, a lényeg, az a vásárló.
2010. febr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
A Jobbik azt mondja, hogy ezeket a cégeket súlyosabb adóterhekkel kell sújtani(még így is nagy lenne a profit), illetve a magyar vállalkozűsoknak adókedvezményt adni, ezzel segítve, hogy itthon maradjon a pénz. Ehhez semmi köze a SP-nak, ez tök ésszerű amúgy. Csak a mostani pártok úgy vannak vele, hogy jöjjenek csak, sok birka legalább kapja a minimálbért, meg fizessen 1x mondjuk az építési telekért, de ez hosszú távon nem jövedelmez semmit...
2010. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 bumbi02 ***** válasza:
80%
a South Park írója két amerikai, valószinüleg mind2en izig vérig Jobbikosok és magyarország feltámadásában hisznek nem?
2010. febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

"Csak a mostani pártok úgy vannak vele, hogy jöjjenek csak, sok birka legalább kapja a minimálbért, meg fizessen 1x mondjuk az építési telekért, de ez hosszú távon nem jövedelmez semmit..."


Ez nem így van, és ezt jobbikos félre érti:

A multik most adóznak. (az áfától, a munkavállalók utáni adótól, meg egyéb dolgoktól függetlenül is)

Csak nem többet, mint mások.

2010. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Western filmben két ember párbajozott


az egyik azt mondta

"győzzön a jobbik"


ekkor nevettem :D

2010. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
haha pont nem, a South Park írói intelligens emberek :) sztem csúnyán kifiguráznák a Jobbikot, ha magyarok lennének.
2010. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

kifigurázták már obamát is a vatikánt is, mindenkit kifiguráznak, ez nem attól függ, hogy ki mennyire rossz.


amúgy van még itt olyan aki szerint én tleg arra gondoltam a kérdésemmel, hogy a SP készítői VALÓBAN jobbikos szimpatizánsok lennének?

2010. febr. 22. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!