Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintem ide illik. Mibe,...

Szerintem ide illik. Mibe, hogy mérenylet volt a franciaországp replőgép-katasztrófa?

Figyelt kérdés

Mai hír:


-Kiment az egyik pilóta.

-Vissza akart menni, de a bent maradt nem engedte be.

-Elkezdett zuhanni a gép.

-Majd megszakadt minden kapcsolat.


Nem olyan érzésem van, hogy az Iszlám Állam előbb-utóbb vállalni fogja a dolgot. Na és nem tűnt fel a pilótán? Hülye lenne feltűnősködni.



2015. márc. 26. 13:06
1 2
 1/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

[link]


Nem te vagy az első, aki így gondolja. Sőt...

2015. márc. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Most öngyilkosságról cikkeznek, de ez nekem vhogy nem illik a képbe. Ha öngyi akar lenni, azt megtehette volna otthon is, ezer módszer van rá, nem kellett volna 150 embert magával vinnie.

A Másik: honnan tudta, h a kapitány ki fog menni brunyálni? És ha nem ment volna ki?

2015. márc. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Abba.
2015. márc. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Ha öngyi akar lenni, azt megtehette volna otthon is, ezer módszer van rá, nem kellett volna 150 embert magával vinnie."


Az nem fordult meg a fejedben, hogy muszlim volt és a dzsihád miatt cselekedett így? El akarta játszani 9/11-et, vagy az Iszlám Állam sejtje volt.

2015. márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ha öngyi akar lenni, azt megtehette volna otthon is, ezer módszer van rá, nem kellett volna 150 embert magával vinnie."


Nem ez lenne a precedens eset hogy egy pilóta így lesz öngyilkos.

2015. márc. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4-es!


Szerintem is ez van. A radikális iszlamisták szerint aki a Szent Háborúban magával visz hitetleneket a halálba, a paradicsomba jut.


Előbb-utóbb ki fog derülni valami ilyen szál, szerintem napokon belül.

2015. márc. 26. 19:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Sokunknak ez volt a véleménye, nekem is.

De a francia televízióban most mondták be, hogy Andreas Lubitzot, a másodpilótát hosszú ideig kezelték egy pszihiátriai intézetben súlyos depresszióval, és az utazás idején is betegállományban volt, de ezt eltitkolta akalmazói előtt.

A német újságok "őrült pilótáról" cikkeznek, úgyhogy az iszám-vonak valószínűleg kútbaesett...

2015. márc. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs, "iszlám-vonal".
2015. márc. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha depis vagyok akkor felkötöm magam a padláson/kiugrok a 10.-ről/etc, nem viszek 100 akárhány embert magammal a halálba.
2015. márc. 27. 21:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy te ezt tennéd, más meg mást.

Nem mindenkinek van alkalma repülőgépet vezetni.

Ez a pilóta - a legújabb hírek szerint - azért volt depressziós, mert lassan kezte elveszteni a látását, és megmondták neki, hogy idővel meg fog vakulni. (Bár azt nem értem, hogyhogy nem közölték ezt a munkáltatóval, minden "orvosi titoktartás" ellenére? Végtére is olyan foglalkozásról van szó, ahol a látás és a helyzetfelismerés igencsak fontos!)

Ettől függetlenül valóban súlyos betegnek vagy fanatikusnak kell lenni ahhoz, hogy valaki a maga baja miatt ennyi életet vegyen el, ennyi családot borítson gyászba...

Egy szörnyűség, még rágondolni is...

2015. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!