Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Határon túlról Magyarországra...

Határon túlról Magyarországra költöző magyarok! Nem érint rosszul titeket, hogy a szülőföldetek, ahol 1000 éven keresztül virágzott a magyar kultúra teljesen elrománosodik/szlovákosodik/szerbesedik, és hogy ennek ti is szerves részét képezitek?

Figyelt kérdés
Nem bántásból írom vagy gyűlölködésből.A határon túliakat is ugyanolyan magyarnak tartom, mint azokat, akik itt élnek, illetve mindenkinek szíve joga, hogy hol éli az életét.
2015. márc. 30. 11:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
15%
1541 óta sosem létezett Nagy-Magyarország.
2015. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

"Határon túlról Magyarországra költöző magyarok! Nem érint rosszul titeket, hogy a szülőföldetek, ahol 1000 éven keresztül virágzott a magyar kultúra teljesen elrománosodik/szlovákosodik/szerbesedik, és hogy ennek ti is szerves részét képezitek?"


De.

2015. márc. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%
de...és mint ahogy 1 magyar ha kiköltözik pl németbe ő is csak 1 bevándorló lesz...így ők is...lehet mondani h székely...de ha nem is mondják meg neki a szemébe ő mindig is csak 1 román lesz..
2015. márc. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 hollófernyiges ***** válasza:
95%
Valamennyire zavar, de nekem csak ez az egy életem van és ha Kárpátalján maradtam volna, akkor a szakmám helyett cigarettacsempészkednem kellene a megélhetéshez. De akit nagyon zavar hogy fogyik ott a magyar, bátran odaköltözhet maga is.
2015. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%

Én nem. Ha azt nem tartom tragédiának, hogy a magyarországi nemzetiségiek asszimilálódnak, akkor azt sem indokolt annak tartani, ha a romániai magyarok azt teszik. Persze csak akkor, ha ez egyik esetben sem eröszakosan, nyomás hatására történik.

Én azt tartom inkább tragikusnak, hogy fenti véleményem miatt mennyi "igaz magyar" kommentelö fog engem lehazaárulózni.

2015. márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

"ő mindig is csak 1 román lesz.."


És ahogy Magyarországra költözik, egyből magyar lesz? És az összes itt élő cigány is magyar, és a kínaiban, ahol ruhát vásároltam, a kínai eladónő is magyar, mert Magyarországon él? Mert muszáj magyarnak lennie, hiszen a kínaiak szemében mindig is csak egy magyar lesz... Nem, öregem, te nagyon rosszul gondolod. Nem attól lesz valaki magyar, hogy Magyarországban él. És nem attól román, hogy Romániában él. Ahogy nem a külföldön lévő magyarok ártanak az országnak, hanem az olyan mocskok mint te.

2015. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

"Ha azt nem tartom tragédiának, hogy a magyarországi nemzetiségiek asszimilálódnak"


Nem, én sem tartom tragédiának, csak hogy az gond, hogy a Magyarországon élő nemzetiségek rohadtul nem akarnak asszimilálódni.

2015. márc. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
59%

"Nem érint rosszul titeket, hogy a szülőföldetek, ahol 1000 éven keresztül virágzott a magyar kultúra teljesen elrománosodik/szlovákosodik/szerbesedik"

100% tiszta magyar nem létezik manapság. Kevert nép vagyunk, a tatárjárás után jelentős számú, más nemzetiségű ember telepedett le Magyarországon, akik aztán keveredtek több évszázad alatt az őshonos magyarokkal.

2015. márc. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
20%

"1541 óta sosem létezett Nagy-Magyarország."


Alapvetően olyan, hogy független Magyarország soha sem létezett a történelem során. Ez az egyik legnagyobb átverés. Osztrák-magyar monarchia létezett és Habsbourg-birodalom, aminek mindig is csak egy tartománya voltunk. (mint még pár ország)

2015. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

ma 14:52

"S nyögte Mátyás bús hadát Bécsnek büszke vára"

(komolyan egyre hülyébb ez a nemzet...)

2015. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!