Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Francia Idegenlégióba...

A Francia Idegenlégióba beléphetnek NŐK?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 15. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Elvileg 2000 óta igen, gyakorlatilag kb. egyetlen nő sincs. Meglehetősen kemény a kiképzés.
2015. ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, olvasgattam róla. Viszont azt sehol nem említik, hogy nők is lennének.
2015. ápr. 15. 09:45
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Amilyen alakok ott megfordulnak, szerintem egy nő sem akar kockáztatni. Az nem a NATO. :))
2015. ápr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Meg ugye ott a fizikai alkalmassági teszt, belépés előtt.
2015. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Na oszt? Női olimpikonok is vannak... :D
2015. ápr. 15. 14:22
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

na oszt a női légiósok a dzsibuti kiképzés alatt a két heti vegetálást hogy bírnák?

víz nincs, csak az állatok vére, kaja, szintén a hüllők és ízeltlábúak, amit elfogsz, tisztálkodás nuku!!!!!ugye a pirosbetűs ünnepkörnél mit csinálna egy nő?

és a végére a döntőérv, lehet hogy ha nem a katonatársai döngetnék minden este valamelyik helyi törzs elrabolná, és bedobnák a közösbe.

2015. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Dzsibuti kiképzésről eddig még nem hallottam. Olvasgatom a magyar légiós blogját, de ilyesmiről nem írt.


Egyébként tisztában vagyok vele, hogy a gyakorlatban egy nő nem bírná, hipotetikus kérdés volt. Arra voltam kíváncsi, hogy egyáltalán jogilag lehetséges-e.

2015. ápr. 15. 21:31
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

"Női olimpikonok is vannak"

Egy olimpikon nem fog légiósnak állni.

2015. ápr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Egy olimpikon nem fog légiósnak állni."


Nem írtam, hogy a női olimpikonok légiósnak fognak állni. A női olimpikonokat példának írtam, szemléltetve, hogy egy nőnek is lehet olyan erős fizikuma, ami szükséges a légióskiképzéshez. Ebből nem az következik, hogy a női olimpikonokból légiósok lesznek. Úgy látom, nem nagyon megy az elvont gondolkodás.

2015. ápr. 17. 11:17
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Te 6-os! Honnan szedted ezt az irtòzatos nagy baromsàgot, hogy a kiképzés alatt víz helyett vért isznak a légiósok???

Ezek legendák, de nem igazak. Két embert is ismerek a francia legioban, neteznek, kurv.aznak, fuveznek amikor nincs bevetés. Sokat skypolunk. Amikor bevetés van eltűnnek néhány hónapra, de az is inkább unalmas, azt mondjàk fegyveres konfliktus nagyon ritkán van.

Több tucat fotòm van légiós bevetésekröl. Felmeztelen déli szieszta a fa alatt, gepfegyverrel a mellkasodon, egymás locsolasa vízzel a hőség ellen, meg hasonlók.

Gimnazista koromban én is hallottam ilyen irtózatos hülyeségeket a légiórol, hogy péládul a kiképzés alatt kivisznek a sivatagba, bele kell fekudnod egy acél koporsóba, rateszik a tetejét,lesz s koporsóbam 60-70 fok, meg még ràütnek a tetejére egy 20 kilós kalapàccsal, hogy birod-e az akkor keletkező zajt. De ilyenek nincsenek. Mese habbal

2015. ápr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!