Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnek, ha a volegenyem...

Mit tehetnek, ha a volegenyem jelentkezni akar az idegenlegioba?

Figyelt kérdés
A volegenyem megszallottja az idegenlegionak es a legnagyobb alma, hogy csatlakozzon, mar utana is nezett a dolgoknak es jelentkezni os akar. Beszeltunk mar errol, de megis ellenerzeseim vannak. Nem tudom, kibirnam-e nelkule hetekig vagy akar honapokig, most szinte minden idot egyutt toltunk. A Masik dolog pedig, hogy par even belul szeretnenk gyereket, de nem tudom, ez igy hogy menne.

2015. márc. 1. 11:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Az alma, lelkesitsd. Mit szolnal, ha ez forditva lenne?

Amugy, nem is biztos, hogy felveszik, eleg nagy a merce.

Most szinte minden idot egyutt toltotok, de nem fontos. Idovel maskepp lesz ez. Meg kell adni mindenkinek a privat szferiajat.

"Par ev" az meg hosszu ido, mikorra majd gyereket akartok. Vagy bejon, vagy nem. Addigra meg is unhatja a legiot.

2015. márc. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Engedd csak el. Talán sok Rejtőt olvasott (bár belőle nem lehet eleget!): éretlen, gyerekes, légió-romantikára vágyik (ha pedig nem és légiósként képzeli el az életét, akkor az a magányos farkas-típus, akinek az életútja nem a párkapcsolat és gyereknevelés).
2015. márc. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
27%
en csak gratulalni tudok neked, hogy egy ismeretlen ferfi lett a volegenyed. jo valasztas ;)
2015. márc. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%
Vidd el a pszichiaterhez.
2015. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

Elso, nem tudom, hogy gondolod, hogy a ferj egy harmadik vilagbeli orszagban kergeti az almait, a feleseg meg itthon varakozik ra? Ne haragudj, ez nem csaladi elet. Egy szingli almodozzon csak, meg jelentkezzen ahova csak akar, de akinek csaladja van, annak kotelessegei vannak.

Kerdezo, ha a parod komolyan gondolja ezt, en nem nagyon epitenek erre a kapcsolatra.

2015. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem a felesege, csak jegyesek, csalad nincs. A kedves kerdezo minden pillanatot tovabbra is a fiuval akar tolteni. Hat az nem lesz ugy, meg ha meg is eskusznek, akkor sem.
2015. márc. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Jegyesek, ez az en olvasatomban azt jelenti, hogy ossze is akarnak zaros hataridon belul hazasodni. Igeretet tett arra, hogy egy csalad lesznek. Oke, hogy nem lehetnek mindig egyutt, de az, hogy a volegeny/ferj Afrikaban kalandozik evekig, mert nem bir megulni a feneken, szerintem nem elfogadhato.
2015. márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Evekig? Tobbszor hazalatogatnak. Nem kell idegeskedni, a merce nagyon magas.
2015. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Nyilvan, meg csak az kene, hogy haza se jojjon. De szerintem ez akkor sem csaladi elet.
2015. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
De egyebkent menjen nyugodtan, ha a kerdezonek nincs ellene kifogasa, de ha van, akkor tudomasul kell venni, hogy egy kapcsolatnak ezen a szintjen egy ilyen volumenu dontst meg kell beszelni es kozosen kell donteni rola.
2015. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!