Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Liberland-ot elfogják ismerni...

Liberland-ot elfogják ismerni szerintetek?

Figyelt kérdés
Mármint az ENSZ, Szerbia és Horvátország

2015. ápr. 18. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Van ott egyáltalán valami? Lakások, áram, net, egyéb infrastruktúra?
2015. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem. Szerbia/Horvátország biztosan nem, mert valamelyik vagy mindkét ország területéből (nem tudom pontosan) szakadna ki Liberland.


#1

Azt hiszem, nem él ember azon a területen.

2015. ápr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 qqqxxx ***** válasza:
100%
Tudomasom szerint "Liberland" terulete vmikor a Szerbia es Horvatorszag kozotti hatarvita targyat kepezte, viszont egy nagysagaban, es foleg jellegeben olyan jelntektelen teruletrol van szo, h sok eve nem is foglalkoznak mar ezzel a kerdessel egyik oldalon sem, tehat sztem nem lesz komolyabb visszhangja ilyen teren.
2015. ápr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Béna cseh médiahekk az egész. Ha valaki tényleg odamenne komolyan "államalapítósdit" játszani, akkor a szerbek és a horvátok egyszerűen lezárnák a környéket, oszt annyi.
2015. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ma azt hallotam a rádióban,hogy már több ezren igényelték a Liberland -i állampolgárságot!

Gondolom az államalapitó az állampolgárok után sem lépne a földjére a rengeteg taposóakna és a mészárlásokból hátrahagyott egyéb dolgok miatt,nem véletlen,hogy ekkora terület senki földje lett majd a cseh feltakarit!

2015. ápr. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!