Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Létrejött a liberális emberek...

Létrejött a liberális emberek országa?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen nevet adni egy országnak...Liberland.



2015. ápr. 15. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott gyártják a pelenkát, erről kapta a nevét.
2015. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Igen, és? Szerintem jó dolog a liberalizmus, de ne az ultrákra gondulkunk
2015. ápr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez a neve ellenére egy nagyon jó kezdeményezés..


Élni és élni hagyni elv az emberiség, mint faj egyetlen lehetősége a túlélésre hosszú távon, különben így vagy úgy, de kiírtjuk magunkat..


Nincs értelme többé korrupt politikusok által hozott fölösleges törvényeket magolni. Éppen elég annyi törvény, hogy ne legyen anarchia és a jogrendszerben biztosítva legyen az igazság (már amennyire ezt meg lehet oldani).

2015. ápr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bernarfater ***** válasza:
83%

Nettó marhaság! Már számos országban történt korábban kísérlet, hogy néhány ember kikiáltott egy független köztársaságot, még bélyeget is adtak ki, mert az hozott némi bevételt. De hogy itt, azon a 7 négyzetkilométeren csupa liberális ember éljen, nehéz elhinni.

Volt nálunk is olyan hely, ahol egy sokkal kisebb területen, nagyon hasonló gondolkozású emberek koncentrálódtak, de azt Lipótmezőnek hívták. Ez első blikkre nagyon viccesnek tűnik, pedig nem az.

2015. ápr. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknek a kisállomnak egy elég nagy része viccnek van szánva.Szerintem ez is.Többezer ilyen "állam" van a Földön, de pár hülyén kívül mindenki les*zarja.


Szerintem a liber jelző pedig a szabadból, és nem a liberálisból ered.Van még ország ilyen névvel, Libéria is a szabadságról kapta a nevét.

2015. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!