Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » AZ osztrák FPÖ-nek mi baja...

AZ osztrák FPÖ-nek mi baja van a dolgozó magyarokkal?

Figyelt kérdés

[link]


Sok az ingázó is, de még több az olyan, aki letelepedni megy Ausztriába, és természetesen a dolgozóknak (ki másnak...) akar az FPÖ bemutatni, és le akarják zárni, ellenőriztetni a magyar-osztrák határt.

De miért?


Akik a szociális hálón való élősködés miatt mennek Ausztriába (románok, szerbek, koszovóiak), vagy akik menekültjogi státuszt kapnak (szíriaiak, négerek stb..) de nem tudnak beilleszkedni és lopnak, bűnöznek, azokkal miért nincs gondjuk? Miért nem nekik mutatnak be?


Én Ausztriába járok egyetemre, ott is szeretnék dolgozni, viszont ha az FPÖ nyer, akkor jöhetek vissza Magyarországra?



2015. ápr. 26. 21:09
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

SZerbekből és bosnyákokból sokkal több van az országban, az összlakosság kb 8-9%-a jugoszláv. Utána jönnek a törökök és a németek, és csak utána a magyarok.


Miért csak velünk van a probléma? :(

2015. ápr. 26. 21:37
 12/22 anonim ***** válasza:
85%
Én labanc cégnél vagyok kamionsofőr. Egyetlen osztrák kollégám sincs. Csehek, románok, magyarok, makedónok, elvétve pár német. A derék osztrák nem akar melózni, ez az igazság, ő nem fog 3 - 4 hetet Európa útjain bolyongani, ne viccelj, ebben a szakmában annyi az állás mint a szemét, lasszóval fogják a sofőrt. Mondjuk nekem ez csak jó.
2015. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%

De az is hozzátartozik az igazsághoz, ha már valamilyen külföldit kell felvenni, azért az Osztrák valahogy a magyarok pártján áll.


Én azt gondolom az átlag rokonszenvezik a magyarokkal, hogy az FPÖ tolja a huncutságokat még nem jelent semmit

2015. ápr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Ráadásul olvastam, hogy Magyarország Ausztria 2. legjobb barátja. (1. Svájc)
2015. ápr. 26. 22:10
 15/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk az osztrák-szerb határt nehezen tudnák lezárni.
2015. ápr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
19%
Ha a labancnak csak egy szikrányival több esze lenne a döglött hintalónál, már rég kitoloncolt volna mindenkit aki nem ott született. De hát nincs.
2015. ápr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
78%
Az megvan, hogy a labancok nem osztrákok voltak, hanem Habsburg párti magyarok?
2015. ápr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Büdös osztrák.
2015. ápr. 27. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
75%

"Vagy, Wiener Neustadtban Pandorfban több magyar szót hallasz, mint németet."


Miért, b*szod, Bécsújhelyen vagy Pándorfaluban milyen nyelven kellene beszélni?

2015. ápr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem utálnak minket különöebben, vagy ha igen, akkor nem jobban, mint más bevándorlót (legyen az jugoszláv, török, közel-keleti, vagy egyéb balkáni).


Szerintem most te pont egy ilyen hírt kaptál el, amikor az FPÖ a magyarokat célozta be.Én úgy látom, egyaránt lőnek mindenkire aki bevándorló.


Viszont a félelmeidet nem találom reálisnak.Bár jön fel az FPÖ az utóbbi években folyamatosan ismét, de még a kormányzóképességtől messze állnak, úgyhogy nyugodtan folytathatod az egyetemi tanulmányaidat.Nem kell félned.

2015. ápr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!