Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan szerezhetek a leggyorsa...

Hogyan szerezhetek a leggyorsabban német/osztrák/svájci állampolgárságot?

Figyelt kérdés

Még 1 év és meg lesz a mérnöki diplomám (ha minden jól megy) és akkor megpattanok innen. A cél német nyelvterület. 25 éves vagyok. Angolból és németből van középfokú nyelvvizsgám, bár a tudásom mindkettőből közép és felsőfok között van. Szakmán belül jó vagyok és szorgalmas, ambíciózus. Vannak régi ismerőseim, akik már majdnem 10 éve linkeskednek kint de csak ilyen mekis meló, mosogatás, segélyen élés, szocpol kopasztása, teljes ambícióhiány. Ezeknek még mindig nincsen csak magyar állampolgárságuk.


Hogyan lehetne nekem ezekkel a paraméterekkel a lehető leggyorsabban megkapni a külföldi állampolgárságot?


2015. máj. 2. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Leggyorsabban úgy, ha oda születsz.
2015. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

"Még 1 év és meg lesz a mérnöki diplomám (ha minden jól megy) és akkor megpattanok innen. A cél német nyelvterület. 25 éves vagyok."


Nem baj, majd egyszer felnősz. A te esetedben ez kb 60-70 éves korodra fog bekövetkezni.

2015. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:
100%
elveszel egy germán menyecskét és kész.
2015. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

"Nem baj, majd egyszer felnősz. A te esetedben ez kb 60-70 éves korodra fog bekövetkezni."

A te esetedben pedig soha. Max az IQ-d lehet 60-70.

2015. máj. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj ki, nősülj meg német/svájci/osztrák nővel és lakjál ott BEJELENTKEZVE jópár évig.

De amúgy nem látom hogy ez mitől lenne prioritás, mérnöki képzettséghez a munkaadók nem kérnek helyi állampolgárságot, osztrákoknál és németeknél elég ha EU-s és jól beszélsz németül, a többi már csak rajtad múlik. Svájcban jóval nehezebb letelepedni, meg amúgy is bevándorlóként kezelnének mindenhol.

2015. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szántóvető ***** válasza:
54%
én sem értem miért olyan sürgős az állampolgárság.ha kint dolgozol ott fizetsz adót,onnan kapsz nyugdíjat.
2015. máj. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azért az állampolgárságot nem osztogatják csak úgy,hogy nesze itt van azt boldoguljál,még akkor sem ha elveszel egy kinti nőt!Úgy csak maximum könnyebben kapod meg!De azért mert te elverred még nem leszel automatikusan másnaptól állampolgár!
2015. máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!