Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az oroszok félnek az amerikaia...

Ak0sgfx kérdése:

Az oroszok félnek az amerikaiaktól?

Figyelt kérdés

Az egyik haverom mondta nekem, hogy az oroszok félnek az amerikaiaktól, azért félnek, mert az amerikaiak kicsit erősek az oroszoknál. Az amerikaiaknak is van atombombájuk, úgy mint az oroszoknak. Én nem szeretem az oroszokat és az amerikaiakat, azért nem szeretem, mert bármikor kirobbanhat egy világháború, és menekülni kell a bunkerbe. Ha nekem lenne bunkerem, akkor én és a barátaim és a családtagjaim elmenekülnénk a bunkeromba. Ha az oroszok tényleg félnek az amerikaiaktól, akkor az amerikaiak bátrabbak az oroszoknál és a többi országnál ?


Az a kérdés, hogy az oroszok félnek az amerikaiaktól ?


Én mindkettőtől félek, mert nálunk erősebbek. Ha tudjátok hogy az oroszok félnek az amerikaiaktól, akkor mondjátok el a véleményeteket. Ez a kérdés a félelemről és a háborúról szól. Ez nem provokatív, nem kitalált és nem rossz kérdés. Köszönöm a megértést.



2015. máj. 30. 20:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem már melyik amerikai elnök mondta találó módon az atomfegyverekkel kapcsolatban hogyha egy benzinnel teli kádban álltok teljesen mindegy hogy neked 4 gyufád van a másiknak meg 20, mindketten meghaltok.
2015. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%
Ahogy előttem is írták Oroszországba elég nagy az "orosz" nacionalizmus ! Az oroszok nem félnek senkitől ... A másik az hogy szerintem az oroszok a saját földjükön legyőzhetetlenek .
2015. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy egyetértek hogy az oroszok nem félnek senkitől, meg van is bennük tökösség, de ők se hülyék. Nem mernének kiprovokálni egy konfliktust az USA-val vagy az EU-val, pont az atomfegyverek miatt, ők is pont ugyanolyan emberek mint te: élni szeretnének. Emlékeztek a kubai rakétaválságra? Na ott a közeledő szovjet hadihajóknak szó szerint megmondták hogyha megközelítenek egy bizonyos távolságot akkor az amerikai hadsereg azonnal atomfegyverekkel válaszol. Vissza is fordultak a szovjetek... A tökösséget ne keverjétek össze az értelmetlen őrültséggel.
2015. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

"Kb fél óra és atomfegyverekkel az EU leradírozná a ruszkikat a föld felszínéről."


És önmagát is. Sok földrajzot szerintem te sem tanultál.:)

2015. máj. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%
14# Te meg látom értő olvasási nehézségekkel küszködsz. De hogy jön ide a földrajz? Ha az EU atomfegyvereket lő ki az orosz városokra akkor az első körben az orosz városok pusztulnak el. Önmagát nem az EU radírozná le hanem a válaszként az EU-ra lőtt orosz atomfegyverek, aki meg esetleg túlélte a bombákat azt a beköszöntő nukleáris tél fogja megölni.
2015. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Totálisan mindegy, egyik sem fog nyitni mert azzal a saját vesztét is okozná.

Mindkét oldalról egykét atom az ellenfél nagyobb városaira, stb... sok minden nem maradna belőlük.


Ha másik oldalról nézzük, Forbes... Érdekes, hogy Putyin Obama elé került hatalom és befolyás szempontjából.

2015. máj. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen, lehet csak árnyéka, de attól függetlenül az USA és az atomfegyverek nélkül, a nato szarban lenne ha lerohannának minket. Lengyelország, szlovákia, ukrajna, mi, románok hetek alatt elesnének, németek és a franciák kicsit tovább bírhatnák.
2015. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

„Az amerikaiak nem mernek háborúzni, mert ha meg teszik, akkor kirobbanhat a harmadik világháború.”


USA mer háborúzni és háborúzik is.USA-nak most is tetszik a háborúzás és még nem tört ki a 3. vh.

2015. szept. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sőt, még az oroszok sem félnek tőle.
2015. szept. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!