Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Általánosnak mondható hogy...

Általánosnak mondható hogy Nyugat-Európában a közvélemény támogatja Magyarországot a "határkerítés" felhűzásában annak ellenére hogy Brüsszel ejnyebejnyézik?

Figyelt kérdés
Átolvastam párszáz kommentet a szerb határra kiépítendő kerítésről szóló angol és osztrák portálokon megjelent hírek alatt és meg kell mondjam hogy Orbánt szinte egységesen támogatják ebben, annak ellenére hogy amúgy nagyon is népszerűtlen arrafelé. De vajon az olaszok és a franciák mit szólnak ehhez az endlösung-hoz?

2015. jún. 18. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

"De vajon az olaszok és a franciák mit szólnak ehhez az endlösung-hoz?"


Nagyon egyszerű. Most még lehet hogy ellenzik, de majd ha még 2x ennyi bevándorló ide jön, majd ők is igazat fognak adni abban, hogy meg kell állítani őket. Amúgy meg hogyha így folytatódik a nyugati kultúrának annyi, sajnálom szegény magyarokat, akik a jobb élet reményében kiköltöznek Németországba, mert alig néhány évtized élvezhetik ezt, utána ott már német nyelvet nem igen fognak hallani, csak arabot.

2015. jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

"Nagyon egyszerű. Most még lehet hogy ellenzik, de majd ha még 2x ennyi bevándorló ide jön, majd ők is igazat fognak adni abban, hogy meg kell állítani őket. Amúgy meg hogyha így folytatódik a nyugati kultúrának annyi, sajnálom szegény magyarokat, akik a jobb élet reményében kiköltöznek Németországba, mert alig néhány évtized élvezhetik ezt, utána ott már német nyelvet nem igen fognak hallani, csak arabot."


Német nyelvet mindenhogyan fognak hallani. A németek multikulturálisak akarnak lenni,olyanok,mint most az amerikaiak. Igen,arabot is fognak hallani,meg többezer más nyelvet,de hivatalosnak csak a németet.

2015. jún. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fú, de jó a németeknek, azért németet még fogsz arrafelé hallani. Királyság.
2015. jún. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Brüsszel már megint Pofázik? Belgiumba az összes menekültet
2015. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
# 4-Helyes beszéd, ment a zöldike;)
2015. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 feketeszakáll ***** válasza:
Belgium koszlott egy ország kosz meg a szar lepi mindenhol a városaik koszosak és lepusztultak jártam ott eleget előbb szedjék magukat rendbe aztán kezdjék el osztani azt észt!!!
2015. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A Le Figaro online szavazásán 88% támogatta

[link]

2015. szept. 18. 12:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy hivatalosan ellenzik. De hallgatólagosan beleegyeztek, különben nem csak ejnyebejnyéztek volna.

Sajnos nem abban a világban élünk, hogy valami nyíltan kimondja, hogy nem segítünk a bevándorlóknak. De most már rájöttek, hogy nem akarnak segíteni.

Én is olvastam a youtube-on a kommenketek, minden hozzászóló egyetértett Orbánnal.

2015. szept. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Korabban nagyon negativ csengesben jelentek meg erröl cikkek Ausztriaban, konkretan a kerites nevetsegesnek volt beallitva, valahogy ugy, h "Orban magat hatarolja el vele". A menekültekröl (szandekosan?) olyan kepek, amibol nem derült ki, h ilyen sokan vannak. Sztem amiota az osztrak hatart elerte a nagyobb tömeg, azaz max. 2-3 hete, hogy ök is szembesültek a tömeggel, ez azota mas megitelesü a mediaban. De alapvetöen most is a hanyatott sorsu menekültek embertelen magyaro-i kezeleseröl irnak. Pl. a magyaro-on kiehezett migransok mennyi mindent kaptak az elsö osztrak helyen, vagy a Bp-en született migrans 7 nap mulva, Becsben latott elöször orvost, földön alusznak, kimeletlen rendörök, könnyspray...stb. De egy szo sincs a sztem nagyon jol megszervezett önkentes segitsegnyujtasrol, akik elött minden tiszteletem! A migransok agresszioja "ejnyebejnye" stilusban, egyuttal ki is mentik öket azzal, h mar miota uton vannak, kiehezve...stb, mig a magyar rendörök, hatarörök eles kritikaja. (Arrol nem esik szo, h tuloraznak es mit elnek at...) Tehat en igy latom az osztrak ujsagokbol, a közvelemeny pedig nyilvan megosztott. Sztem a legtöbben nem talalkoznak szemelyesen migransokkal, sokan keszpenznek veszik a mediat. Hallottam olyant, h ö sem fogadna es visszazavarna öket, mint Orban, de kerites feallitasat sztem nem tartjak fontosnak, a hatarokon ellenörzesben megbiznak. A Magyar keritesröl olyan szinben is negativan irtak korabban, h felesleges, mert sokan megis atjutottak rajta - ezert amig Ausztriaban csak hatarellenörzes van, ez van elhitetve biztonsagosnak, addig ezt tartja elegendönek a közvelemeny, sztem. Annak ellenere, h most mar mashol is van kerites es komolyabb hatarvedelem. Es sokan nem merülnek bele a temaba, mondvan, h ezt nem tudjak megitelni, es ök is jobb hijan a mediat hajlamosak elhinni.
2015. szept. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!