Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A baloldaliakat miért nem...

A baloldaliakat miért nem zavarja a betonfal Izraelben?

Figyelt kérdés

Eddig Izraelről tőlük csak pozitív kritikát hallottam. Legutóbb például a millán Izrael a Tel Avivi melegfelvonulás miatt lett megemlítve. A szerkesztő arra célozgatott, hogy ott az emberek milyen felvilágosultak és elfogadóak. Ugyanakkor az izraeli falakról egy szó sem esett, miközben Orbán kerítéséről napi szinten posztolnak negatív kritikát.


[link]



2015. jún. 20. 04:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

#5: Én azért foglalkozom Izraellel mert a baloldaliak is ezt teszik. A különböző meneteken Izraeli zászlót lengetnek(szerintem nem mindegy, hogy sima zsidócsillag vagy izraeli zászló), az mszp -s politikusok izraeli kitűzőt használnak. A 444, és más oldalak havonta legalább egyszer írnak egy Izraelt, vagy néha Netanjahut dicsőítő cikket.


Én a múltkori, a sok menekültpárti és keritésellenes kritika közé beékelt izraeli melegfelvonulásról szóló milla poszt miatt lettem ideges.

2015. jún. 20. 12:19
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Netanjahuról én még dicsérő cikket nem olvastam. Linkelj párat, kérlek.
2015. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Netanyahut és Izraelt dícsérő cikkek. :D
2015. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
2015. jún. 20. 17:27
 15/22 anonim ***** válasza:

Ez a cikk messze nem pozitiv Natanyahurol.

Viszont teny, hogy ma Natanyaku a vilag legertelmesebb es legtisztessegesebb hatalmon levo politikusa.

2015. jún. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szóval a tisztességhez hozzátartozik, hogy irtsuk a nekünk nem tetsző népet, mert kell a földjük?
2015. jún. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha esetleg a palesztinokra gomdolsz, az izraeliek nem irtjak oket. Maximum a palesztinok irtjak egymast.
2015. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

A beszéddel Netanjahu ismét bebizonyította, hogy bárki bárhogy jósolja is a bukását, ő azért egy elképesztően ravasz és rutinos politikus, aki szinte bármilyen szituációt képes az előnyére fordítani.


„Tudom, hogy bármi történjék, önök kiállnak Izrael mellett”

- mondta, és ezzel álló ovációt váltott ki nézőiből.


Engem ez az egész cikk egy Sztálin beszédről készült jelentésre emlékeztet, főleg, hogy beleírják a tapsolást is. Ha titeket nem, akkor mindig képzeljétek Netanjahu helyére Orbán nevét és úgy olvassátok el.

2015. jún. 21. 19:07
 19/22 A kérdező kommentje:
A palesztinokat nem írtják, csak néha megölnek belőlük 1 -2 -őt sportlövészeti és hadgyakorlati célból, pont ahogy a németek is tették a zsidókkal.
2015. jún. 21. 19:10
 20/22 anonim ***** válasza:
#17 Tájékozódj, rád fér: [link]
2015. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!