Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A közel-keleti muzulmán...

A közel-keleti muzulmán menekültek miért nem Katarba, Dubaiba mennek?

Figyelt kérdés

Egyrészt hasonló kultúra, hasonló vallási szokások, közösség....stb


Nem értem miért a totál más kultúrájú Európát választják az egyik gazdag arab ország helyett.



2015. jún. 21. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a gazdag arab országból úgy kirúgják őket mint a szél... Jó esetben. Hozzájuk járhatnának a rasszista európaiak továbbképzésre, mert ők aztán tudják csak igazán, mi az a származás (és nemzetség) alapján történő megkülönböztetés.
2015. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Mert Dubaj-nak még a közelébe sem engedik őket.
2015. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért mert potyára kapnak segélyt

Én is oda mennék ha fizetnének azért hogy nem otthon harcolok a szabadsagomert

2015. jún. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Oda is mennek sokan. Sőt, oda még talán könnyebben is eljutnak, mint Európába. Habár statisztikákat nem tudok, de szerintem közel ugyanannyian, ha nem többen mennek Dubaiba és Katarba, mint ide. Elég csak belegondolni, hogy az Emirátusokban gyakorlatilag csak bevándorlók dolgoznak.
2015. jún. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan mennének oda is szívesen, de a gazdag öbölmenti ország (pl. Katar, Egyesült Arab Emírségek, Szaúd-Arábia, Kuwait) nem fogadnak be a menekülteket.
2015. jún. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
4. vagyok. :) Én a "gazdasági bevándorlókra" gondolok, s nem a menekült státuszt kérőkre. A menekültekkel nem tudom mi a helyzet a kérdező által említett országokban.
2015. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megemlíthetnénk még Tunéziát, Marokkót és Egyiptomot is, ott is elég biztonságos élni egy muszlimnak, na miért nem ezekbe az országokba özönlenek ????

Ráadásul van ott elég hely is, hatalmas menekült tábotokat lehetne felépíteni nekik.

2015. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elég egyértelmű mért nem oda mennek.mert nem fogadják őket,nem olyan bolondok,mint az EU,hogy tanulatlan emberekkel húzzák le az országukat,azért mert ezeknek az országában balfék a vezetés. nem ezért építik az övéket,hogy aztán mindenki azt mondja,hogy jöttem láttam adjál melót.náluk még van határ...itt is ha lenne nem ez lenne.tárva nyitva áll a ház,kész csoda,hogy erre mégcsak most figyeltek föl.másrészről ami nem ment háborúk által az majd menni fog menekültkérelemmel.hogy befoglalják az országunkat.speckó a miénket nem...mert a miniszterelnökünk olyan menekültellenes,hogy a végén az se fogja érdkeelni,hogy ki az aki tényleges politikai menekült, hanem egyöntetűen kirak innen mindenkit...hidd el magyaroknak nincs miért aggódni...itt akkora a rasszizmus,hogy meg nem marad senki.németeket meg nem sajnálom,hogy megszállják az országukat,mint ahogy osztrákokat sem.most vissza száll a fejükre a bűnük.sanyargattak minket azok eleget.most nekik meg a menekültek köhöm gazdasági nyerészkedők adják vissza.ez a karma.
2015. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
HA valaki ott akar letelepülni, akkor a munkáltatójának/családtagjának ( házasság esetén például)/iskolának... felelősséget kell vállalnia a bevándorló iránt. Így csak kevesek juthatnak át a határon, ami szigorúan van védve
2015. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!