Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólnál hozzá, ha a...

Mit szólnál hozzá, ha a jövőben létrejönne egy ilyen szövetség, aminek Magyarország is a része? Szívesen élnél ilyen világban?

Figyelt kérdés
Mondjuk 2115-re jönne létre. Egyetlen országnak számító föderációvá fog összeolvadni az USA, Kanada, az EU, Ausztrália, Új-Zéland, Izrael, Japán és Dél-Korea. Az államforma liberális demokrácia lesz, a gazdasági rendszer kapitalizmus, a szociális háló a mai Németországéra lesz hasonlatos. Washington lesz a főváros, a vezetői hierarchia a mai Egyesült Államokéra lesz mintázva. Az életszínvonal magas lesz, a létbiztonság olyan lesz, mint a mai Németországban. Liberalizmus tekintetében a mai Hollandiára fog hasonlítani.

2015. jún. 21. 20:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a liberalizmushoz, ez egy kőkemény diktatúra lenne.
2015. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Hülyeségeken lovagoltok. Ez egy elképzelés, és már "létrejött", azt sem kell kitalálni, hogyan. A kérdés annyi a mai agyaddal tetszene e egy ilyen idillikus hely, ahol teljes biztonságban élünk. A gyűlölködők akik nem férnek el az embertársaiktól a bőrszínük vagy egyéb hülyeség ürügyén azok folyamatosan kigyomlálva közülünk.
2015. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
73%
Egyébiránt miért vetnéd börtönbe a homofóbokat? Egy bizonyos embercsoport a .uziké, akiket nem kötelező szeretni. Te mindenkit szeretsz? Szerintem az nem egy szabad világ, ahol nem jelenthetem ki: én nem szeretem a melegeket, betegségnek tartom - a tévedés jogát természetesen fenntartva - a homoszexualitást. Ha te ezért engem bezáratnál, akkor diktatúra lenne a rendszered.
2015. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Na, akkor hadd foglaljam össze röviden az elképzelést. Minden tök király lesz, de akinek a legkisebb mértékben is eltér a véleménye a miénktől, azt elviszik. Hadd gondolkozzak mondott-e már valaki ilyet, és ha igen, mi lett a vége...
2015. jún. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Te kérdező, amiket további hozzászólásaidban írsz, az alapján ezt hogy lehetne liberális demokráciának nevezni? Jobban hajaz egy fasiszta jellegű rendszerre...
2015. jún. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Komolyan gondolod, h Kanadának, Ausztráliának, Új-Zélandnak, Izraelnek, Japánnak pont Kelet-európára meg Görögországra van szüksége? :D
2015. jún. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!