Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP és a Jobbik soha nem...

Sandorka25 kérdése:

Az LMP és a Jobbik soha nem kötnek szövetséget és koalíciót a többi párttal?

Figyelt kérdés
Ha az LMP és a Jobbik önállóan indul a választásokon, és nem szeretnének koalíciót és szövetséget kötni egy párttal sem, akkor a Jobbik és az LMP önállóan alakít kormányt az országgyűlésben ? Én megbántam hogy butaságot tettem fel a gyakori kérdésekben, tudom hogy ez nem mentség és senkit sem hat meg a bocsánat kérésem, de ez a kérdés nem provokáció és nem hülyeség. Csak azok mondják meg a választ, akik tudják hogy a Jobbik és az LMP koalíciót és szövetséget kötnek a pártokkal a jövőben. Tényleg bocsánatot kérek mindenkitől, amiért azt mondtam a Jobbikra, hogy náci párt.

2015. márc. 31. 20:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
A Jobbik nem kell senkinek, az LMP-nek pedig nem kell senki.
2015. márc. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Az első jól írja.
2015. márc. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Soha ne mondd, hogy soha :)


Én úgy tudom, hogy a jelenlegi palettáról senkivel nem kötnének koalíciót, de 3 év alatt sok dolog változhat, pl. arculatváltások, esetleg egy új párt a semmiből.

2015. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha a Jobbik tényleg megmentené az embereket a gonoszoktól, akkor a Jobbiknak esélyt kell adni a jövőben. Ha az LMP is megmentené az embereket, akkor neki is adok egy esélyt.
2015. márc. 31. 20:55
 5/16 A kérdező kommentje:

Ezt olvastátok ?


[link]

2015. márc. 31. 20:57
 6/16 A kérdező kommentje:
Én a Jobbiknak és az LMP-nek adnék egy esélyt, hogy ők ketten kormányt alakítsanak a jövőben.
2015. márc. 31. 20:58
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
A Jobbiknak nem kell senki. Az LMP-ből csak Schiffer az, aki vállalható figura, az összes többi egy köpönyegforgató megélhetési politikus. Szabad átjárás van baloldalon a pártok között. A Szél Bernadett pedig egy végtelenül ostobaa nő, aki csak azért van bent, mert nő, és az LMP-nek a mániája a női kvóta. Helyesen fogalmazott egy fideszes politikus, amikor egyszerűen flaszerparasztnak nevezte; ez a szó összefoglalja azt, amivel ezt a nőt jelelemzni lehetne. Schiffer azonban egy szimpatikus és következetes figura (egyedül ő következetes és elvhű a Jobbikon kívül), nem is csoda, hogy nagy haverja több jobbikosnak is, pl. Novák Előddel rendszeresen elnevetgélnek, meg sokszor volt már, hogy Novák mellé ült be Schiffer.
2015. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem fognak koalíciót kötni, bár ha rajtuk múlna akkor még esetleg.. mivel a pénz többet ér manapság az elveknél, de a Fidesz és az MSZP nem hagyná, hogy rajtuk kívül más hatalom megerősödjön.


A hatalmon lévőknek úgy jó, ha az ellenzőik szeletelődnek mint a szalámi, erre jók a "felkapott" kispártok mint ez a 2.

2015. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%

8:

Pontosan milyen 2 kis pártra célzol? A Jobbik szerinted kis párt? Ezúton tájékoztatlak, hogy a Jobbik a 2. legerősebb párt és mindösszesen 200.000 szavazatra van a Fidesztől. Nem nevezném kicsinek..

2015. márc. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

"a Jobbik a 2. legerősebb párt és mindösszesen 200.000 szavazatra van a Fidesztől."


Majd elmúlik.

2015. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!