Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miert, nem a gazdag arab...

Miert, nem a gazdag arab orszagokban keresnek menedeket, muzulman testvereiknel a menekultek?

Figyelt kérdés
Szaud-arabia,Kuvait,Qatar,Emiratus,
2015. jún. 29. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Ezen már én is gondolkodtam... Miért nem mennek olyan országba ahol hasonló kultúrkör van mint az övéké? Ők iszlám vallású emberek, mi pedig vagy ateisták, vagy keresztények vagyunk. Teljesen más kultúra vagyunk, sohasem fogunk normálisan együtt élni.

Ott vannak a következő országok, ahol béke van, és iszlám az ország:

- Törökország

- Irán (oké, kisebbség, siíták)

- Azerbajdzsán

- Kirgizisztán

- Türkmenisztán

- Kazahsztán

- Tadzsikisztán

- India bizonyos részei

- Indonézia

- Arab Emirátusok

- Omán

- Szaúd-Arábia

- Katar

- Kuvait

- Jordánia


Egyik sem háborús övezet, sőt! Valamelyikben nagyobb a jólét mint Magyarországon, vagy bármelyik EU-s országban... Tényleg, miért nem mennek oda a "testvéreik" közé?!

2015. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Az ember alapvető igénye a liberalizmus. Ez vonzza az embereket. Az elnyomás csak akkor jó, ha te vagy az elnyomó. Az pedig kevés van. Elnyomott meg sok. Egy másik diktatúrába átmenni teljesen fölösleges. Ezért jön mindenki Európába.
2015. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszik, hogy itt könnyebben élhetnek, mint a felsorolt iszlám államokban.
2015. jún. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Azért mert a menekültek nagy része léhűtő, dolgozni nem akaró ember és itt az Eu-ban kedvező a szociális rendszer számukra, mert sok segély kapnak az ilyen emberek.

Meg hát ez meg van tervezve a globális pénzügyi háttérhatalmakkal által ezt eddig is tudtam de pont most nézem a Világ Panorámát, Szaniszló pont erről beszél és okos dolgokat mond.

Érdemes megnézni!

2015. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Na eddig eggyikőtöknek sincs igaza, a fentebb felsorolt országoknak a közelébe sem engedik a bevándorlókat, aki arra megy azt a tengerre vagy a sivatagra bizzák.
2015. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

#1 vagyok.

#5 Na, és szerinted milyen emberek lehetnek a "bevándorlók", ha a saját vallási testvéreik nem engedik be őket? Gondolom az orvosok, tudósok stb. a fent említett országokba is bemehetnek...

2015. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Nincs igazatok. Törökország eddig 2 millió menekültet fogadott be, és Jordánia meg Libanon is sokat, miközben egész Európa 150 ezret, itt Magyarországon meg néhány ezer miatt sír mindenki. Nézzetek utána mielőtt hülyeséget irtok.
2015. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Igen, de mi egy kis ország vagyunk... Törökország 10x akkora mint mi, eloszlanak az emberek, itt mi már 40-50ezer menekültet megéreznénk, hidd el... És naponta jönnek 5-600-an.
2015. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Az egyes válaszból jól látszik, hogy egy említett országban sem járt és nem ismeri őket. Ha te szereted a palacsintát, és tudod, hogy a szomszéd étteremben rengeteg kapható, de bűn rosszak, miért nem oda mész palacsintázni? Na ugyanezért nem mennek oda az említett hittestvérek Meg más se.
2015. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Ott is vannak menekültek, csak ő nekik dolgoznak és ha nem akarnak akkor rögtön kidobják őket, én ezt láttam Dubaiban.
2015. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!