Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Melyik szerencsés gazdag járt...

Melyik szerencsés gazdag járt közületek a 7 csillagos Dubai szűllodában a Burj Al Arab-ban?

Figyelt kérdés
A kérdés adott: ki volt az a szerencsés aki járt a 7csillagos burj al arab-ba? És aki volt milyen volt?
2011. jún. 26. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tökéltes hotel. Megnéztem egy német oldalon 5,4 pontot adtak rá a 6-ból ami egy tengerentúli hotelhez nagyon jónak számít, de nem a legjobb értékelés.

Persze ahogy minden hotel valakinek az álom, de ha mást vársz mást akarsz akkor lehet egy rémálom.


amiket hiányolnak pl a szervizben voltak többszörös gondok. és sokan a környezetet kritizálták, hogy a hotel körül semmi sincs, max fürdöni is csak a közelben a megencében tudtak, ami szintén nem a legjobb volt.


attól függ mire kell és melyik szobát veszed. ha egy átlag normál szobába mész ellehet könnyen képzelni hogy nem a legjobb kiszolgálást kapod, de biztos vagyok, hogy egy magas kategoriás szobában már megdolgoznak a pénzedért.

a környezet meg pl egy olyan embernek aki nem csak a hotelben szeret ülni, hanem néha kinmozdul, annak fontos.


én szivesen kipróbálnám, de ha a környezet tényleg ennyire unalmas, akkor lehet egy olyan hotelt válastanék ahol több minden történik. habár lehet ezért nem mentünk még az emirátusokba, mert én távolból úgy látom, hogy marha meleg van, a fél ország építkezik, és a tengerén kívül, csak pár szép épültete és sivataga van. folyamatos nagy melegben nem olyan nagy élmény a nyaralás sem.

2011. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát én ezek ellenére is szívesen elmennék oda. Csak nagy az ára: 1 éjszaka 200.000 forint körűl.


A normály szobában is van lakály nem?

A királyi lakosztály szinte akkora mint 1 teljes lakás. 2 emeletes és szín tiszta aranyból van a WC és a mosókagyló :). Lakályt kapsz, limuzinnal jönnek érted stb. Ez a fürdés tényleg így gondnak tűnik. A környezet egy kicsit tényleg koszos, de közeli szállodában aquapark is van nagy medencével. Én nem voltam ott de szívesen elmennék.


Kösz a választ.

2011. jún. 27. 19:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem ez a flancolás, valahogy hidegen hagy, olyan mű, hogy arra már nincsenek szavak, akkor inkább egy lakatlan sziget, ahol van élővilág, mint egy sivatagban felépített beton torony.
2011. júl. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A Tenger partján van :) és még körülötte is vannak szállodák. A kilátást a királyi szobából gyönyörűnek mondják. De ez nem sivatag közepén van. A tengerbe építették bele a parthoz közel.
2011. júl. 4. 09:41
 5/10 anonim válasza:

akkor inkább menj a pálmafa-szigetekre

na az már extrém

2011. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van ott világtérképről készűlt sziget is. Ázsián belűl a Magyarországi rész európában. A nyaralóknál :).
2011. júl. 8. 16:49
 7/10 anonim ***** válasza:
A tripadvisor.com szerint a Burj Al Arab csak a 13. helyen áll a Dubai hotelek között, szóval jobbak is vannak a Burj-nál olcsóbban...
2011. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De én azért gondoltam ezt mert elég drága és nekem szimpatikus a szálloda, de mi egyáltalán nem tudnánk megfizetni semmit.
2011. júl. 10. 19:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Dubai-ban MINDEN hotel drága... A reptéri tranzithotelben is 40 ezer egy éjszaka, reggeli nélkül. Mondjuk 5 csillag, de akkor is... Nagyon durván elé vannak szállva az árak, főleg a tengerparton.
2011. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Eronne válasza:
28%
dubajozas ? xD minden jo csaj oda jar
2011. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!