Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A melegeknek mitől jobb ha...

A melegeknek mitől jobb ha házasodhatnak?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 22:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
És ha lenne egy olyan kapcsolati státusz ami mégse házasság, de megilleti ugyanazokkal a jogokkal? Kb mint a south parkban is volt. Ugyanazok a jogok, de máshogy hívják, nem házasságnak. Mindenki megkapja amit akar. Nem házasodnak, de mégis megvannak a jogaik.
2015. júl. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
és neked miért jó kérdező? mert ha válaszolsz erre a kérdésre, akkor erre is megkapod a választ ;)
2015. júl. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Valahogy a "szeretem"-nem hangzik el..Szeretem a párom.Melegek vagyunk.Ne színes a fotónk,utáljuk a felvonulást.Nem riszáljuk magunkat.az 4 falam közt kit ölelek át-kinek mi köze?Vannak valóban provokátor is.A házasság,csak egyfajta kérés,hogy én is elismerhessem,ahogy a heterók,az összetartozásunkat,bár még, nincs adat-honnan is lenne(?),hogy a TÖBBSÉG normális kapcsolat,hogy végződik...-Válás,vagyon megosztási per-mennyi lehet most a bíróságon?????-mi is adózunk-melyből heteró emberek segélyeit is fizetik.Ezzel SEMMI baj!!!Homo utálók!Melyik gyereked végeznéd ki,ha azt mondja: "apa meleg vagyok"????
2015. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!